Махінації
2

“Заблокували картку і продовжують стягувати з неї гроші”: “ПриватБанк” знову вляпався в скандал

05/02/2019
“Заблокували картку і продовжують стягувати з неї гроші”: “ПриватБанк” знову вляпався в скандал

Приватбанк заблокував карту клієнта і знімає з неї гроші.

Про це написав користувач з псевдонімом Zlojnaprivat на сайті «Мінфін».

У своєму відгуку про Приватбанк клієнт написав, що фінансова установа заблокувало його «універсальну» карту, по якій за ним значився кредит. Після цього банк продовжив знімати звідти відсотки, хоча сам клієнт, за його твердженням, не може її поповнити через блокування. Видати нову карту, якщо вірити клієнту, Приватбанк відмовився.

«Як я можу хоч трохи, частинами, шматочками, невеликими сумами намагатися вигрібати з цієї боргової ями, якщо термін дії карти закінчився у вересні 2018? На моє звернення з проханням видати нову карту мені відмовили. При цьому щомісячно приходять повідомлення, що з моєї картки (яка вже не дійсна) списані кошти у вигляді відсотків і всього іншого », – написав користувач в своєму зверненні.

Крім того, він заявив, що за адресою його прописки приїжджали двоє чоловіків, які представилися співробітниками банку, і представили якийсь документ, згідно з яким, Приватбанк має право стягнути повну суму за рахунок вилучення матеріального майна.

«І ось вирішив приват стягнути з мене всю суму. У двох словах: один папірець формату А4 привезли за адресою моєї прописки два здорових, хортів кабана. Представилися співробітниками банку без конкретики», – написав користувач.

 

 

Приватбанк  не змусив себе довго чекати з відповіддю. Його представник написав у відповідному повідомленні, що навіть заблоковану картку можна поповнити за допомогою терміналу. Про це, за словами співробітника банку, оповістити спеціальний напис на екрані терміналу. Більш того, банк заявив, що він може, якщо клієнт довго не здійснював платежі, передати справу в суд і за її рішенням вилучати майно у боржника.

 

 

«У разі тривалої відсутності платежів банк буде змушений передати справу в суд, що призведе до арешту майна і примусового стягнення боргу. У терміналі самообслуговування можна поповнити заблоковану або прострочену карту. При цьому на екран терміналу виводиться попереджувальне повідомлення: «Зверніть увагу! Ваша карта заблокована або термін її дії закінчився. »Нижче повідомлення розміщена кнопка« Все одно поповнити », – відповів Приватбанк.


                         Коментарі