Головні Новини
Подобається

“Знаєте, чому ми вас зупинили?”: У поліції придумали нову причину для зупинки водіїв

12/06/2018
“Знаєте, чому ми вас зупинили?”: У поліції придумали нову причину для зупинки водіїв

Поліцейські "винайшли" нову причину зупинки водіїв – за занадто часте моргання поворотника. Про те, наскільки правомірно діяли інспектори, розповів автоблогер Олександр Куницький.

"Знаєте, чому ми вас зупинили? У вас незрозуміла частота моргання поворотников. Увімкніть лівий поворот і включіть правий, і ви побачите, що правий поворот моргає не з такою частотою, як треба ", – сказав патрульний.

ПОПУЛЯРНЕ:Українців попередили: Яким буде курс валют цього тижня

Пояснити, як він виміряв частоту миготіння лампочки і якою вона має бути, поліцейський не зміг.

Автоблогер Олександр Куницький пояснює, що, швидше за все, в автомобілі дійсно була несправність, але зупиняти автомобіль поліцейські все одно не мали права.

Йдеться про ситуації, коли на тих чи інших машинах варто реле, яке інформує водія, якщо не працює один з повторителей повороту. Зазвичай їх в машині три: бічний, передній і задній. Якщо якийсь вийшов з ладу, реле сигналізує це тим, що починає частіше включати сигнал повороту, щоб водій відреагував і замінив лампочку. Я думаю, що в даному випадку водія зупинили, і поворотник блимав частіше, ніж він повинен блимати. Але в ПДД абсолютно немає інформації, з якою частотою повинен блимати поворотник.

Отже, причина зупинки була незаконною.


                         Коментарі