Економіка України
Подобається

Теплі кредити” для..”: хто з українців зможе скористатись програмою

12/02/2018
Теплі кредити” для..”: хто з українців зможе скористатись програмою

Українці зможуть скористатися державною програмою «теплих кредитів» тільки в рамках ОСББ.

Для жителів самостійних квартир у багатоповерхових будинках програма тепер недоступна.

За словами члена колегії Держагентства з енергозбереження Марії Яковлевої, задумка в тому, щоб окремі квартири не кредитувалися заради точкового утеплення. Тільки у такому випадку можна досягти ефективності, оскільки точкове утеплення не дозволяє досягти ефекту, який очікує споживач.

При цьому Яковлєва відзначила, що у поточному році запрацює Фонд енергоефективності, який запропонує жителям країни більше енергозберігаючих програм. Ці програми отримають в 10 разів більше фінансування, ніж у програмі “теплих кредитів”.

Програма “теплих кредитів” була запущена в жовтні 2014 року. Держава обіцяла компенсувати громадянам 35-70 відсотків витрачених на утеплення коштів.

Раніше ми повідомляли, що український уряд змінив порядок розрахунку субсидії на тепло. Тепер вони будуть нараховуватися, відштовхуючись від поквартальних даних про доходи громадян.

Популярне:“Неприйнятні умови для окремої категорії громадян”: нове вирішення проблеми євроблях

Також відомо, що для перерахунку субсидій на новий опалювальний сезон не потрібно оформляти нові звернення або подавати нові документи. Субсидії переоформлять автоматично для 7,5 мільйона сімей.Коментарі