Економіка України
Подобається

“Обсяг переказів постійно збільшується”: дізнайтесь скільки грошей заробітчани перевели в Україну

12/02/2018
“Обсяг переказів постійно збільшується”: дізнайтесь скільки грошей заробітчани перевели в Україну

У третьому кварталі 2017 року українські працівники перевели з Польщі на батьківщину 3,2 млрд. злотих (близько $ 930 млн)

Такі дані наведено Народним банком Польщі в щоквартальному звіті “Платіжний баланс”.

У дослідженні говориться, що в структурі переказів зарубіжних працівників лідирують саме українці – на їх частку припадає 91% всіх транзакцій за кордон.

Польські фахівці пояснюють таку ситуацію небувалим напливом українців до країни. Згідно з відомостями міністерства Сім’ї, трудової та соціальної політики, у другому кварталі 2017 року польські підприємці зареєстрували 446,2 тис. Декларацій про готовність довірити роботу громадянам України – це 95% від загальної кількості заявок. Причому за рік їхнє число зросло майже на 50%.

Примітно, що обсяг переказів наших людей з Польщі постійно збільшується. У II кварталі польський центробанк заявляв про 3 млрд злотих (близько $ 870 млн), відправлених заробітчанами в Україну. Всього ж за 9 місяців 2017 роки українці перевели з Польщі близько $2,5 млрд.

Популярне:“Неприйнятні умови для окремої категорії громадян”: нове вирішення проблеми євроблях

У звіті Народного банку Польщі кажуть, що за перші три квартали виплати заробітної плати іноземним громадянам досягли 5,3 млрд злотих. Іншими словами, за 9 місяців 2017 роки українці в Польщі заробили близько $4 млрд.

Нагадаємо, згідно зі щорічним рейтингом економічного впливу на Польщу, українці зайняли одну з найбільш впливових ступенів щодо впливу на країну.Коментарі