Махінації
Подобається

Генпрокуратура звинуватила Каськіва в розтраті 195 млн гривень

07/10/2017
Генпрокуратура звинуватила Каськіва в розтраті 195 млн гривень

ГПУ повідомила про підозру колишньому чиновнику.

ПопулярнЕ: ОККО починає імпортувати природний газ

Генеральна прокуратура повідомила про підозру колишньому голові Державного агентства з інвестицій та розвитку Владиславу Каськіву в розтраті майна в розмірі 195 млн гривень, повідомляється на офіційному сайті ГПУ.

"Департаментом спеціальних розслідувань у рамках досудового розслідування кримінального провадження 2 жовтня повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК України колишньому керівнику Державного агентства України з інвестицій та розвитку", – сказано в повідомленні.

У ГПУ з'ясували, що чиновник, займаючи в період 2010 – 2011 років керівну посаду в Держінвестиціях, заволодів державними коштами в особливо великих розмірах на загальну суму понад 195 млн гривень, на користь ряду суб'єктів господарювання, що було безпідставно надано під виглядом державної підтримки інноваційних та інвестиційних проектів в реальному секторі економіки.

"З метою обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою до суду внесено відповідне клопотання. Досудове розслідування кримінального провадження триває", – підсумували в Генпрокуратурі.Коментарі