Махінації
Подобається

Укртелеком втрачено назавжди: Ахметов виграв суд

05/08/2017
Укртелеком втрачено назавжди: Ахметов виграв суд

Апеляційний суд Києва ухвалив рішення про скасування арешту акцій «Укртелекому», і це рішення оскарженню не підлягає

Про це йдеться в тексті відповідної постанови суду.

Зокрема, представник власника майна компанія ЕСУ подала апеляцію на рішення слідчого судді Печерського районного суду Києва від 11 квітня, яким було накладено арешт на 92,7906% акцій «Укртелекому», що належить, як відомо, олігархові Ринату Ахметову.

Компанія тисне на те, що для арешту акцій немає підстав, оскільки її працівникам не повідомлено про підозру. І, крім того, захист стверджує, що клопотання про арешт майна подано особою, яка не має відповідних процесуальних повноважень.

Такою особою, згідно з Кримінальним процесуальним кодексом, може бути тільки прокурор, додали в ЕСУ, а у випадку з «Укртелекомом» клопотання подав слідчий.

Колегія суддів прийняла доводи і вирішила, що орган досудового розслідування не мав достатніх підстав ініціювати арешт майна «Укртелекому», адже жодній особі в рамках вказаного кримінального виробництва не повідомлено про підозру. Отже арешт акцій скасований.


популярне: Хто краде гроші зі смартфонів українців

 26 липня Печерський районний суд Києва прийняв рішення про повторний арешт компанії Ахметова. За інформацією журналістів, заарештована компанія пов’язана з оператором «Укртелеком».

«Накласти арешт, а саме заборонити здійснювати будь-які дії по відчуженню 100% корпоративних прав ТОВ «Тримоб», які належить ПАТ «Укртелеком», – сказано в судовій ухвалі.
 Коментарі

закрити X

Підпишіться на нашу розсилку новин