Політика
Подобається

5 хвилин тому! Вся країна побачила — Порошенко з’їхав з глузду! Порожні виправдання — гетьману більше не вірять!

15/01/2022
5 хвилин тому! Вся країна побачила — Порошенко з’їхав з глузду! Порожні виправдання — гетьману більше не вірять!

Порошенко прибуває в Україну з Варшави о 9:10 ранку понеділка.

П'ятий президент України, народний депутат Петро Порошенко (фракція "Європейська солідарність") уточнив, що прилітає в Україну з Варшави о 9:10 ранку в понеділок, 17 січня.

"17 січня о 9:10 рейсом із Варшави я повертаюся в Україну… щоб захищати Україну від російської агресії", – заявив Порошенко у відео-зверненні, оприлюдненому в Facebook у суботу.

Він наголосив, що європейські політики вважають, що російська агресія – це загроза не лише для України, а й для всієї Європи, "можливо, найбільша за 30 років". Тобто, під час усіх років головування державою Порошенко не вбачав загрози і замість того, аби докладати зусиль до завершення війни, братався з олігархами і "робив бізнес". Тепер же, по закінченню президентського терміну і опісля звинувачень, гетьман вирішив реабілітуватися за рахунок "болючої мозолі" України, що виглядає виключно як порожні виправдання. Після бою руками не махають.

Політик також зазначив, що має намір захищати Україну від "некомпетентної влади". 

За словами Порошенка, йому переказували поради від людей з оточення президента Володимира Зеленського "краще не повертатися в Україну". 

Таким чином, некомпетентною владою експрезидент вважає ту, що чинить правосуддя проти злочинців, яким є сам пан Порошенко. 

Як повідомлялося, адвокати Порошенка звернулися до Печерського суду з вимогою призначити судове засідання щодо застосування до їхнього підзахисного запобіжного заходу на день його повернення в Україну, 17 січня. Адвокат Ілля Новіков нагадав, що політик 17 січня повертається до Києва, прилітає до аеропорту "Жуляни" ім. Сікорського, і його мають намір зустрічати "багато людей" (умовно кажучи, спільників злочину). 

Нагадаємо, що 20 грудня 2021 року ДБР повідомило Порошенку про підозру в державній зраді та сприянні діяльності терористичних організацій у рамках справи про злочинну схему постачання вугілля з тимчасово окупованих територій. Раніше в рамках цього самого кримінального провадження про підозру було повідомлено народному депутату фракції "Опозиційна платформа – За життя" Віктору Медведчуку та колишньому міністру енергетики Володимиру Демчишину.

Порошенко, який перебуває у відрядженні до ЄС, 6 січня заявив, що повернеться в Україну 17 січня. Того самого дня Печерський райсуд Києва підтримав клопотання прокурора щодо накладення арешту на майно Порошенка, яке згідно з державними реєстрами належить йому на праві власності, зокрема, це об'єкти нерухомості, корпоративні права тощо.


                         Коментарі