Махінації
Подобається

“Можете залишитися без грошей”: один з найбільших банків попередив своїх клієнтів про небезпеку

05/03/2018
“Можете залишитися без грошей”: один з найбільших банків попередив своїх клієнтів про небезпеку

Всі клієнти ПриватБанку ризикують втратити свої гроші, використовуючи сервіси націоналізованої фінустанови

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив колишній перший заступник голови правління ПриватБанку Олег Гороховський.

Він стверджує, що якщо клієнти користуються клієнт-банком зі звичайного комп’ютера, то ризикують стати жертвою шахраїв, які викрадуть їх гроші. Також Гороховський каже, що користувачі системи Приват24 рано чи пізно втратять свої кошти.

“Якщо ви не користуєтеся комп’ютером, а у вашого банку є комп’ютерна версія клієнт-банку, то у вас теж рано чи пізно вкрадуть гроші. Ви перейдете з якогось фішингового посилання, підхопите якийсь вірус або хробака, у вашого банку буде якийсь збій із витоком клієнтських даних, вам передзвонить “служба безпеки” і дізнається SMS для входу і ще 100500 інших варіантів, але це, на жаль, рано чи пізно станеться”, – заявив банкір.

Гороховський стверджує, що до націоналізації в ПриватБанку фіксували сотні випадків компрометації клієнтських рахунків у версії Приват24 для ПК. Він вважає, що після націоналізації фінустанови ситуація з безпекою системи Приват24 не покращилася.

“Можу тільки уявити, що відбувається у колег з інших банків з незайманими аутсорсинговими системами ІТ-безпеки. Зараз ви читаєте це і думаєте, що з вами це вже точно не трапиться. Ви помиляєтеся”, – підсумував Гороховський.

Як повідомляли, Коломойський може втратити не тільки ПриватБанк – депутати Івано-Франківської міської ради звернулися до голови обласної ради з проханням повернути місцевий аеропорт у власність міста. Звернення з проханням розірвати договір концесії з компанією “Cкорзонера”, що належить бізнесменові Ігорю Коломойському, підтримав 31 депутат міськради.

Популярне:За новими правилами і по новій ціні: Що потрібно знати про техогляд в Україні

Також повідомлялося, що в Google з’явився шахрайський додаток“Універсальний Мобільний банкінг”, він приваблює українців обіцянками зручного банкінгу для всіх банків, проте для цього при реєстрації користувачів просять вказати дані з карт, включаючи CVV-код.Коментарі