Головні Новини
Подобається

“Стоять у черзі ночами”: Українці зіткнулись з дефіцитом квитків на курортні напрямки

26/06/2018
“Стоять у черзі ночами”: Українці зіткнулись з дефіцитом квитків на курортні напрямки

На залізниці все пояснюють вартістю перевезень.

Українці обирають курортні напрямки, однак стикаються із проблемою відсутності квитків, бо їх у залізничних касах немає аж до початку серпня. Касири кажуть, що влітку попит завжди більший, тож про документи на проїзд варто подбати завчасно, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

ПОПУЛЯРНЕ: “Приїжджатиме за 4 хвилини, а надавати допомогу зможе навіть водій”: Що потрібно знати про реформування швидкої

Квитки на потяги потрапляють у продаж за 45 діб до дати відправлення, тож нині варто займати черги тим, кому потрібно поїхати на початку серпня.

"Зараз молоді – вони по інтернету, а в мене інтернету нема. Так ходжу місяць, шукаю", – зізнається пенсіонерка Ірина Криштомполь.

Перевірка в інтернеті квитків у напрямках до Генічеська та Бердянська на обрані дати в липні показує, що їх немає – система пропонує їхати з пересадкою. Це новація "Укрзалізниці" – при бронюванні можна одразу купити квитки на два потяги. 

У Рівному на вокзалі о 7:30 в черзі перед іще зачиненою касою попереднього продажу квитків стоять зо 30 людей.

"Виїхали з дому в дві години, о пів третього були тут. Знайома пару днів стояла в черзі, прийшла в чотири і вона була 13-та, квитків не вистачило", – пояснила Аліна Шмигельска.

Із Рівного до Одеси до 4 серпня потягом не дістатися, а квитки до інших міст чи населених пунктів, що поруч моря, теж у дефіциті. Лишається тільки їхати з пересадкою через Львів. Кілька днів поспіль Тетяна Літінська приїжджала на вокзал, та поки наставала її черга, квитки закінчувалися.

"Сьогодні я була о 4:50 – восьма", – розповіла вона. Не завжди вдається придбати квиток і через інтернет.

"На сьогоднішній день за 44 доби можна придбати на поїзд тільки один квиточок. Учора я намагався купити, але додаток видає помилку", – розповів Анатолій Волосюк. 

У багатьох виникає проблема не лише з тим, щоби придбати квитки "туди", але й "назад", бо їх іще не продають і потрібно купувати додатково, коли відкриється продаж. А гарантій, що їх вистачить, немає жодних.

"Якщо я їх не візьму, прийдеться здати ці квитки і залишиться ні з чим", – зізнаються пасажири.

Залізничники ж у ситуації вбачають лише одну проблему: дешевизну квитків. Мовляв, кожен собі може дозволити подорожі потягом, тому так багато людей і користуються цим.

"Хто везе – того й б’ють. Насправді "Укрзалізниця" – це перевізник номер один на сьогоднішній день в Україні. Зрозумійте, що якщо піковий день, то немає квитків на жодний вид транспорту", – каже в.о. директора департаменту пасажирських перевезень в далекому сполученні Олександр Красноштан. 

Як повідомлялося, "Укрзалізниця" призначила 11 додаткових поїздів та низку рейсів для графікових потягів на час святкових вихідних з нагоди Дня Конституції України. Водночас до кінця року підприємство планує підвищити вартість квитків ще на 12%. Таким чином за 2018-й ціни зростуть на 25%.


                         



Коментарі