Головні Новини
Подобається

“Приховані смерті та гучні скандали” – лікарка Вілкула повертається!

14/12/2017
“Приховані смерті та гучні скандали” – лікарка Вілкула повертається!

Із нею пов'язано чимало сумнівних історій, але навіть кримінальне провадження не допомогло поставити в них крапку

Керівну посаду у Департаменті охорони здоров'я Київської міськадміністрації нещодавно отримала Валентина Гінзбург, яка раніше працювала у медичній галузі на Дніпропетровщині.

Окрім підвищення, їй присвоїли шостий ранг державного службовця та докинули ще 500 гривень до зарплати.

Обіцяли ще й надбавки в розмірі 45% від посадового окладу за вислугу років на держслужбі, 70% за інтенсивність праці та ще 70% за виконання особливо важливої роботи.

Популярне: Дізнайтесь вже сьогодні! Як трудовий стаж вплине на розмір ваших пенсій

Все б нічого, тільки от саме ця чиновниця неодноразово фігурувала у гучних скандалах. Почалося все з підтримки "Партії регіонів". Свою сумнівну позицію вона не змінила навіть після втечі Януковича, тому ЗМІ охрестили її "лікаркою Вілкула".

В період з 2009 по 2010 роки з її вини (службового недбальства та несумлінного виконання посадових обов'язків) в Кам'янському пологовому відділенні лікарні №9 померло 62 дитини, 26 з яких нібито були поховані поза межами медичного закладу. Батькам тіла не віддавали, ця історія набула розголосу, але потім справа з невідомих причин затихла.

Хоча результати експертизи, проведеної після ексгумації, довели винуватість Гінзбург і її все ж таки від посади відсторонили, щоправда за чотири роки після трагічного випадку.

Рік потому вона розпочинає активну агітацію на користь регіоналів, і втягує у свої партійні справи колег, змушуючи їх віддавати голоси за команду "легітимного". Кримінальне провадження проти неї згодом закрили, і зараз, після суттєвого підвищення, про це навіть не згадують.

 


                         Коментарі