Технології
Подобається

11 звичок в соціальних мережах, від яких потрібно позбутися до 30 років

14/03/2016
11 звичок в соціальних мережах, від яких потрібно позбутися до 30 років

Facebook, «ВКонтакте», «Однокласники», Twitter, Instagram, LinkedIn, та хіба мало де ви проводите години безперервно. Але в яку мережу не зайди, вік видно не тільки за датою народження в профілі, а й з поведінкою власника. Деякі звички пора залишити за порогом тридцятиріччя. Передає Корупція.Маркет

Список:

 

sad


1. Скаржитися на роботу

HR-менеджери зізнаються, що шукають і переглядають профілі кандидатів на роботу в соціалках. На ваші стіни дивляться не тільки друзі. Колеги, начальник, сусіди, теща – всі побачать все. Так що закривайте профіль для публічного перегляду, або намагайтеся виглядати гідно.


2. Демонструвати перемоги в чемпіонаті по Литрбол

Фотографії з пляшкою можуть і до звільнення довести. Більше ні до чого вони вас не доведуть, тому що це в 18 років хваляться вечірками і випивкою, а вашим тридцятирічним ровесникам це вже нецікаво. Показуйте, що ви молоді і повні сил. Але іншими способами.


3. Викладати «круті» фото

Будь гідний того, чим володієш. Тим більше того, чим не володієш. Не можна не похвалитися новою машиною, смартфоном або навіть робочим місцем. Похвалилися раз – і вистачить. Збережіть загальний тон своєї новинної стрічки доброзичливою.


А фото на тлі чужих крутих машин, вітрин магазинів (в яких ви нічого не купуєте) і так далі залиште в минулому десятилітті. Переросли ви цю порожню "вихвалялку".


4. Переслідувати колишніх

Коли Вася поставив лайк Юлі з паралельного класу, це, звичайно, трагедія. Але в 30 років потрібно розуміти, що у колишнього партнера своє життя. І негативно коментувати фотографії, відправляти повідомлення і відслідковувати всі переміщення іншої людини в соцмережі – це зовсім не те поведінка, на яку розраховує доросла людина.


5. Маскуватися никнеймом

Дорослі люди, особливо в мережах для професійного спілкування на кшталт LinkedIn, використовують справжнє ім'я. По ньому вас будуть шукати знайомі, роботодавці, яким цікава справжня людина, а не його віртуальний образ. Для виступів під фейковий іменами заводите окремий профіль, бажано в іншій мережі.

6. Розсилати запрошення в ігри

Не хоче ніхто збирати урожай на вашій фермі, навіть не пропонуйте. Якщо вже встигли запросити, не повторюйте помилки, не дратуйте друзів. Іноді такі запрошення надсилаються автоматично, так що грайте на здоров'я, але не прив'язуйте гру до аккаунту в соцмережі.


7. Переживати

Мало хто що написав, зміст стрічки не повинен впливати на ваш настрій або змінювати вашу точку зору. На щастя, людину, яка вас турбує, завжди можна видалити з друзів або заблокувати його оновлення. У вас і в реальному житті є більш важливі справи, ніж хвилювання в спільнотах. А на негативні коментарі можна відповідати спокійно і виважено. Ви ж цього вже навчилися.


8. Міняти свій статус протягом робочого дня

Ділу час потісі годину. Якщо ви постійно переглядаєте нові повідомлення в соцмережі замість того, щоб працювати, то просто самі створюєте собі проблеми. Роботодавець може помітити, що ви занадто часто зависає в одній з мереж. І тут ні про яку продуктивності мови не йде. Соціальні мережі – домашня розвага.


9. Зловживати хештегом

Засмічені хештегом повідомлення нікому не цікаві. Хештеги потрібні тільки для полегшення пошуку, а коли вони перетворюються в засіб залучення уваги, викликають рівно зворотний ефект. Напевно ви самі помічали, як від їх величезної кількості очам боляче. До тридцяти ви вже вмієте добре виділяти важливе і зможете обмежитися парою-трійкою хештегів, а не кількома десятками.


10. Викладати тонни фотографій дітей

З певною періодичністю в тих же соціалках з'являються повідомлення та рекомендації молодим батькам: вистачить закидати стрічку знімками дитини в каші, в бруду, в піску, в морі, у ванній і так далі. Просто вистачить. Скільки б у вас не було дітей, виростіть насамперед самі.


11. Постійно бути онлайн

Навіть після роботи не варто віддавати весь вільний час соціальним мережам. Навчіться цінувати живе спілкування, без милиць у вигляді смартфонів і планшетів. Виділіть певний час в розкладі для спілкування в мережах і не збільшуйте його.


                         



Коментарі