Без категорії
Подобається

У відомої акторки загинув друг! “Були дуже схожі”: Ольга Атанасова зізналася, як пережила загибель друга-воїна Паші Лі

16/05/2024
У відомої акторки загинув друг! “Були дуже схожі”: Ольга Атанасова зізналася, як пережила загибель друга-воїна Паші Лі

Привіт друзі! Зіркові новини, Ставте лайк, коментуйте, підписуйтесь на канал. Ми
починаємо

Відома українська акторка театру і кіно Ольга Атанасова розповіла, як однією з перших дізналася про загибель свого друга – актора та військового Паші Лі. Зірка кіно поділилася, чи пережила вже смерть колеги.

Ольга Атанасова зізналася, що справжнє усвідомлення повномасштабного російського вторгнення, яке почалося 24 лютого 2022 року, прийшло до неї після загибелі Паші Лі. Лише 6 березня акторка зрозуміла, що війна – це смерть. Вона поділилася спогадами про спілкування з колегою до початку війни:

Для мене війна почалася, коли помер мій друг Паша Лі. Тоді до мене прийшло те саме сприйняття і усвідомлення, що таке може бути, що люди гинуть і гинуть близькі, знайомі, друзі, батьки… Зі смертю Паші до мене прийшло усвідомлення, що все по-справжньому і що жодного романтизму у війні немає, що війна – це смерть. Ми з Пашею працювали довгі роки у виставі "Будьте як вдома" і спілкувалися. Я не можу сказати, що ми бачилися щодня, чи зідзвонювалися… ні, такого не було. Але коли ми проводили час разом, були дуже близькі. Дуже багато було таких розмов про які… чесно можу зазначити, що я вже ніколи ні з ким про це не поговорю. Ми завжди жартували, що були дуже схожі, тільки він чоловік, а я жінка. Ми дуже розуміли одне одного.

А що ви думаєте з цього приводу? Ставте лайк та пишіть свої думки у коментарях.

Ольга поділилася, як дізналася про загибель актора. За її словами, до неї подзвонив спільний друг, який повідомив сумну звістку. Однак тоді він наголосив, що інформація про смерть Паші ще не підтверджена.

"Я чомусь одразу відчула, що це правда. Я до останнього сподівалася, і його мама теж не могла це сприйняти, мамі це зробити не те що важко, а просто нестерпно, але зрештою це підтвердилось", – зазначила акторка.

Атанасова додала, що досі не може повірити в смерть друга, попри те, що вже минуло два роки.

"Це дивно, але мені здавалося, що може бути так, що це все був жарт. Він зайде і скаже: "Ну що, як я з вами пожартував? А ось я живий! Все добре, я не можу померти", – сказала актриса.

До речі, український актор Паша Лі загинув від ворожого обстрілу в Ірпені 6 березня 2022 року під час окупації міста. На момент смерті йому було 33 роки. Актор був похований у Ворохті.

На цьому у мене все, підписуйтесь на наш канал, тисніть на дзвіночок. Почуємся.