Технології
Подобається

Ви не повірите! 10 нешкідливих речей, які вбивають iPhone

06/03/2017
Ви не повірите! 10 нешкідливих речей, які вбивають iPhone

Багато користувачів намагаються дбайливо поводитися з iPhone – використовують чохли і плівки для екрану. Проте, все одно неправильно ними користуються. Тобто роблять все, щоб апарат вийшов з ладу раніше терміну, передає Корупція Маркет

Нижче перераховані 10 основних помилок, які допускають багато власників iPhone.

1. Ви використовуєте дешевий зовнішній акумулятор.
Є одне гарне правило – якщо ваш портативний акумулятор заряджається цілий день, а вистачає його лише на одну підзарядку iPhone, то це поганий зовнішній джерело заряду і краще його замінити. Більшість таких «аксесуарів» для телефонів також роблять з неякісних компонентів. Ось тільки продаються часом за дуже великі гроші. Часте їх використання згубно для смартфона.

2. У вас весь час включений Wi-Fi і Bluetooth.
Вимикайте ці модулі кожен раз, коли вони вам не потрібні. Це запобіжить втрату запасу енергії і працездатності акумулятора. Ну, і з самими модулями теж діє правило: чим рідше використовуєш, тим довше служить.

3. Ви залишаєте iPhone на жарі або в холоді.
Напередодні морозів співробітники сервісних центрів завжди потирають долоні і готуються до валу звернень зі скаргами на акумулятори. Якщо з потрапила на оголені контакти електронних компонентів вологою все зрозуміло (відбувається замикання і подальший вихід з ладу телефону), то про мороз або сонячних променях рідко хто замислюється. Ємність акумулятора зменшується на холоді, відбувається її загальний знос. Коли iPhone піддається впливу температур вище 35 градусів за Цельсієм, це може привести до незворотного пошкодження батареї. Якщо батарея знаходиться в холодному середовищі, то заряд почне зменшуватися. Однак це тимчасове явище і після вона прийде в норму.

4. Ви ставите iPhone на зарядку на всю ніч.
Це теж погано для батареї. Тому що акумулятор псується набагато швидше, коли він заряджений на 100%. Намагайтеся по можливості завжди від’єднувати пристрій від зарядного пристрою відразу після його зарядки.

5. Ви чекаєте, коли смартфон розрядиться до 0%, а потім – зарядиться до 100%.
Сучасні акумулятори в мобільних гаджетах в цьому не мають потреби. Більш того, літієві батареї, які використовуються в смартфонах останніх років, навпаки цього не люблять. Оптимальний режим для них – це робота в діапазоні 50-80%. Глибока розряду девайса вбиває його – так само і як «надмірна зарядка».

6. Ви використовуєте неоригінальні зарядний пристрій.
Цим грішать чи не всі власники гаджетів Apple: шнури в оригінальних зарядках надто вже швидко перетираються, а коштують не так мало. І все-таки, намагайтеся не використовувати підроблені зарядні пристрої. Це той самий випадок, коли скупий платить двічі: зарядка невідомого походження майже гарантовано знищить акумулятор пристрою. А то і зовсім може підірвати його! Випадків, коли таке траплялося, безліч.

7. Ніколи не чистите пристрій.
На поверхні вашого iPhone набагато більше бактерій, ніж ви думаєте. Їх на ньому більше, ніж на обідку унітазу або в мисці з собачою їжею! Apple рекомендує чистити поверхню пристрою безворсовой тканиною. Для власного ж здоров’я. Ну і для здоров’я iPhone теж. Особливо це стосується чистки роз’єму для зарядки. Якщо в ньому занадто багато пилу, то це може нашкодити пристрою! Використовуйте зубочистки або ватяні палички.

8. Ви тримаєте його в руках, коли ходите по вулиці.
На частку iPhone припадає 40% всіх вуличних крадіжок в світі. Так що будьте обережні при їх використанні в публічних місцях.

9. Ви дозволяєте всім додаткам використовувати функції геолокації.
Ніколи так не робіть. Залиште цю можливість тільки для навігаційних програм і, можливо, для Uber. Тому що якщо дозволяти це робити взагалі всім завантаженим програмами, ваша батарея буде розряджатися в півтора-два рази швидше, ніж могла б.

10. Ви заряджаєте iPhone в автомобілі
Сама несподівана, але вкрай небезпечна уразливість, на якій обпікся майже кожен автолюбитель – автомобільна зарядка. Виробники пропонують такі аксесуари купувати самостійно. Однак ринок затоплений найпростішими дешевими «цяцьками» з лампочкою і USB-роз’ємом. У них мінімальний набір електронних компонентів, що не витримує критики. А адже в нестабільній автомобільної електричного кола вимоги до якості зарядного пристрою на багато разів. Як результат, iPhone піддається пекельним мукам від нестабільної напруги непридатного перетворювача.