Як часто ми бачимо духи, які один в один виглядають як оригінал … Та й коштують в два, а то і в три рази дешевше, ніж ті, які ми бачили в магазині. Здається, ну навіщо платити більше, але мучать сумніви з приводу достовірності. Начебто назва написано правильно, made in France, пахнуть нормально … Так, як же розібратися?
1. Целофанова упаковка
Понюхати парфуми ви відразу не зможете, тому спробуємо обчислити їх справжність візуально:
1. Якщо упаковка загорнута в целофан, то він повинен щільно прилягати до коробочці
2. целофановій упаковці закріплена термо-методом, а не склеюванням
3. Оригінальна упаковка ніколи не буде зроблена з щільного целофану
2. Коробочка
Уважно вивчіть коробку від парфуму. Саме мінімальне, на що ви повинні звернути увагу – це назва. У підробках часто бувають пропущені букви або вставлені зайві, далі трохи складніше:
1. На справжньої французької парфумерії ви ніколи не знайдете написи «parfume», бо єдино правильним буде писати «parfum»
2. На коробочці повинна бути вказана не тільки країна виробник, але і те, що духи зробити в цій країні, тоесть не просто «Italy», а «Made in Italy»
3. На оригінальній упаковці обов'язково повинні бути: термін його придатності, країна-виробник, його склад, міллілітраж (обсяг).
3. Знаки
«Читай по знакам» вчили тебе з дитинства! На оригіналах шукай знаки:
1. Штрих код, який було б добре перевірити. Просто скачай на телефон потрібну програму, яка читає штрих коди і називає місце, звідки штрих код нам з'явився. Якщо це збігається з місцем виробництва, яке зазначено на продукті, то ставимо плюс (але не жирний, бо є й хороші підробки)
2. Подивіться на знак recycling. Він повинен бути чітким
3. Далі на коробочці шукаємо число, яке буквально вбито або віддруковано на картоні (на картинці обведений кружком, але може виглядати інакше). Такий же знак ви повинні будете побачити на флаконі після розпакування
Це інший тип коду, який повинен обов'язково бути на коробці
І так цей код може виглядати на флаконі. Це серійний номер і він НЕ ПОВИНЕН прати. Перевірити це легко – просто наполегливо потріть пальцем це місце.
4. Додаткова конструкція
Усередині коробочки повинна бути додаткова конструкція, яка запобігає «базікання» флакона по коробці. Найчастіше вона з картону і її можна легко дістати. Вона може бути будь-якої форми, АЛЕ майже у всіх випадках вона обов'язкова.
5. Колір
Якщо у вашого улюбленого парфуму колір яскраво виражений, то подивіться на сайті виробника, як він виглядає, ну, а якщо грішіть на яскравість і кольору екрану, то просто запам'ятайте, що кольори оригінальних парфумів зазвичай ніжні. Якщо колір навіть інтуїтивно здається вам дивним, то це привід задуматися.
6. Зверніть увагу на кришку від флакона
Кришка повинна бути ідеально рівною і симетричною (якщо, звичайно, в задумці дизайну немає асиметрії). Обов'язково дізнайтеся, з якого матеріалу повинна бути зроблена кришка. Зазвичай подібного роду інформацію можна знайти на офіційному сайті виробника парфуму.