Без категорії
Подобається

“Де би я не був, все про Балі нагадує” – Сергій Бабкін їде співати на Балі

21/11/2023
“Де би я не був, все про Балі нагадує” – Сергій Бабкін їде співати на Балі

Привіт друзі! Зіркові новини, Ставте лайк, коментуйте, підписуйтесь на канал.  Ми починаємо!

 

Оглядач українського шоу-бізнесу Богдан Беспалов розповів, що музикант Сергій Бабкін незабаром поїде на Балі, де виступатиме 21 грудня разом з Андрієм Запорожцем, з яким багато років тому вони створили дует 5nizza.​

За словами Беспалова, Бабкіну не вистачає тих виплат біженцям, тому він їде виступати на Балі.

"Сергій живе з сім'єю в Німеччині, проте йому, швидше за все, не вистачає виплат біженцям. Тому артист і вирішив поїхати на Балі з метою заробити грошей. При цьому він співатиме пісні російською мовою." – розповів Беспалов.

 

А що ви думаєте з цього приводу? Ставте лайк та пишіть свої думки у коментарях.

"Я не здивуюся, якщо на цьому заході буде дуже багато "хороших росіян". Бабкін навіть не буде усвідомлювати, що не так. Тому що постійно топить за те, що ми один народ, що ми разом, що мова ні до чого. Я можу тільки побажати Бабкіну успіху в його пристосуванчій кар'єрі", – підкреслив Беспалов.​

Нагадаємо, що не так давно Бабкін випустив свою нову пісню "Зрада", у якій артист звернувся до українців у досить гнівній формі:

 

"Не маєш в себе вдома в шафі вишиванку – зрада. Сало й банош не їси, не пʼєш горілку – зрада. Помада така, як у Пугачової Алли – зрада. Нема зради в снарядів, що бʼють по р*сні градом. Малеча дивиться в ютюбі "Смешарики" – зрада. Випало з рота "прошу прощения" – зрада. У тебе "Заметки" в Айфоні, не "Нотатки" – зрада. Бійцям на передку байдуже – треба или надо", – співав Бабкін.

У мережі його розкритикували за цю пісню. Фоловери написали, що українці не шукають "зраду", вони захищають свої цінності.

 

На цьому у мене все, підписуйтесь на наш канал, тисніть на дзвіночок. Почуємся. 

 

 

 

 

 


                         Коментарі