Економіка України
Подобається

Повноправне членство в ЄС та локалізація українських виробників

02/05/2022
Повноправне членство в ЄС та локалізація українських виробників

У Раді підтвердили принципи плану відновлення України У Комітеті з питань економічного розвитку ВР підтримали план економічного відновлення України і представили основні принципи, на яких він буде базуватися. Про це повідомляє офіційний сайт українського парламенту.

Уряд, міністерство економіки, провідні експерти та бізнес-асоціації сьогодні працюють над планом економічного відновлення України і готові залучати громадський сектор до формування цього документу, йдеться у повідомленні.

План повинен передбачати 9 основних принципів, серед яких, поміж інших повний доступ до ринків ЄС та Великої сімки, отримання статусу кандидата, а потім повноправне членство в ЄС, налагодження логістичних маршрутів в західному напрямку, локалізація не менше 60% у відновленні України будуть задіяні українські компанії та виробники. 

Як зазначила міністр економіки України Юлія Свириденко, для втілення в життя масштабних проєктів Україні потрібно розвивати партнерство з країнами Великої сімки та ЄС в режимі трансферу технологій і доступу до фінансових ресурсів. Одним із ключових підходів може стати надання державами гарантій своїм компаніям для інвестування в Україну. У Комітеті з питань економічного розвитку заявили, що цілковито підтримують як розробку зазначеного плану, так і принципи, які складають його основу.
 


                         Коментарі