Технології
Подобається

“Неправильної шестигранної форми”: НБУ ввели в обіг нові монети

16/11/2018
“Неправильної шестигранної форми”: НБУ ввели в обіг нові монети

Декілька днів тому Національний Банк України ввів в обіг декілька монет неправильної – шестигранної форми. Це чотири пам'ятні монети. Про це йдеться на офіційній сторінці НБУ у Фейсбук.

"Національний банк України сьогодні ввів у обіг чотири пам’ятні монети, що разом входять до набору “До 100-річчя Національної академії наук України” – “Ера миру”, “Ера змін”, “Ера технологій”, “Людина, час, простір”.

Загалом цей набір присвячений науці, кожна монета з нього має свій унікальний сюжет. Монети мають шестигранну форму, вони оздоблені тамподруком (кольоровий друк) та локальною позолотою (на кожній монеті вміст золота не менше ніж 0,0001 г)", – ідеться в повідомленні.

Також повідомляється, що усі монети мають номінал 5 гривень, виготовлені зі срібла 999 проби, маса дорогоцінного металу в чистоті кожної – 15,55 г. Тираж їх – 4 000 штук (кожної).

Придбати набір із чотирьох монет може кожен охочий у регіональних відділеннях НБУ, або ж звернувшись у відділення банків-дистриб'юторів "Ощадбанк" і "Укргазбанк". Вартість набору становить 2536 гривень. Продаж монет поштучно не проводиться.