Туризм
Подобається

“Тримали без води і без їжі!”: Черговий авіаколапс з українцями в Єгипті

01/08/2018
“Тримали без води і без їжі!”: Черговий авіаколапс з українцями в Єгипті

У Хургаді (Єгипет) застрягли понад 200 українців, які з ранку 28 липня очікували вильоту до Львова. Туристи повернулися додому лиш 29 липня.

Пасажирам заявили, що літак, на якому вони мали повертатися, зламався, повідомила туристка Тетяна. 

"Нам сказали, що здулося колесо і воно вимагає заміни. Його пообіцяли привезти з Києва, але літак з Києва теж не прилетів. Нас протримали у літаку годину, пізніше сказали виходити і забирати свої речі. Дві години тримали без води, без їжі в багажному відділенні аеропорту", – зазначила .

За її словами, пасажири підняли скандал, після чого їх заселили до готелю.

Українців один раз погодували і пообіцяли відвезти в аеропорт, проте цього не сталося.

"Нам сказали, що невідомо, коли буде літак – завтра або післязавтра (29-30 липня. – Ред.). Ми дзвонили у посольство, на гарячу лінію туроператора "Join Up!"… 220 людей, багато вагітних, дітей. Ми просто мучимося! Сидимо у вестибюлі – хто на підлозі, хто де. Без води, без грошей, тому що вже кінець відпочинку", – додала Тетяна.

Вона розповіла, що оператор "Join Up!" відхрестився від інциденту, заявивши, що ця подія – проблеми перевізника.

"Хлопці (пілоти цього літака, вони також з нами в готелі) сказали, що їх провини немає, що повинен нас заселити туроператор. Ми його не випускаємо з готелю, тримаємо у "заручниках", тому що він хоче втекти", – пояснила українка .

Туристи налаштовані рішуче і після повернення збираються подавати до суду на туроператора.

У той же час в "Join Up!" підтвердили виданню інформацію від мандрівників.

"Рейс затриманий через пробите шасі у літаку, відповідно, це займає багато часу, щоб замінити колесо, усунути цю технічну несправність. Туристам було надано проживання та харчування", – заявили у компанії.