Технології
Подобається

Стало відомо, який український сайт найпопулярніший у світі

27/06/2018
Стало відомо, який український сайт найпопулярніший у світі

Україна випереджає такі країни, як Франція, Великобританія, Китай, Японія і навіть США, а Росія взагалі "пасе задніх". 

Про це повідомляє ЧЕСНО.

ПОПУЛЯРНЕ: “Які документи і куди подавати”: Правильна процедура оформлення пенсійних виплат

Сайт Верховної Ради України посідає перше місце серед усіх сайтів парламентів країн-членів ООН за кількістю відвідувань. І утримує це місце щонайменше кілька років поспіль.

У місяць на сайт ВРУ – rada.gov.ua – заходять майже 3 мільйони людей, і переглядають сайт понад 7,8 мільйонів разів.

 

Сайт Верховної Ради більше читають жінки – 57,58%, тоді як чоловіки становлять 42,42%. Щодо вікового діапазону відвідувачів українського парламенту, то найчастіше заходять 25-34 річні, таких майже 33%. Молода аудиторія (18-24 років) становить лише 10%, найстарша (65+ років) – 2,5%.

У середньому на сайті ВРУ одна людина проводить близько 5 хвилин. У топ-10 країн за показником відвідування Україна найвища в рейтингу. Однак в загальному заліку найбільше часу на сайті парламенту країни проводять мешканці Кірибаті та Лівану – вони витрачають на це понад 23 хвилини. Натомість Україна посідає 22 місце.

Причина високої відвідуваності сайту Верховної Ради не змінилася з попередніх років: тут міститься вся законодавча база країни. Саме в її пошуках люди і потрапляють на сайт парламенту. Це видно з джерел трафіку (переважає пошуковий трафік) та найпопулярніших запитів, через які відвідувачі потрапляють на сайт Ради. Найчастіше шукають: ЦПК, КПК, Конституцію України, Цивільний кодекс, КУПАП (Кодекс України про адміністративні правопорушення, – прим. авт.), Земельний кодекс, Закони про судовий збір та про держслужбу.