Экономика Украины
Подобається

Купівля валюти онлайн та інші нововведення: що потрібно знати про новий валютний закон, який скоро діятиме

22/06/2018
Купівля валюти онлайн та інші нововведення: що потрібно знати про новий валютний закон, який скоро діятиме

Депутати Верховної ради України прийняли президентський закон «Про валюту». Було набрано необхідні 228 голосів для ухвалення закону. Головна зміна для українців – можливість покупки або обміну валюти через онлайн системи.

Подібних сервісів в Україні небагато, проте, з новими правилами напевно з'являться нові учасники ринку, які запропонують обмін і купівлю іноземної валюти. Зараз цю послуг може надати онлайн-система «Приват-24».

Популярне: “У першу неділю липня”: В Україні з’явилось нове церковне свято

Закон вже набув чинності, однак, правила почнуть діяти тільки через 7 місяців. У січні-лютому 2019 року можна буде скористатися новими правилами і почати активно обмінювати валюту.

 Чи буде це корисним для звичайних громадян і бізнесу? Так, буде корисним, адже завдяки новим законом не потрібно шукати готівкову валюту по різних відділеннях банку. Перекласти іноземну валюту на рахунок іншого клієнта банку можна буде за кілька хвилин. Це зробить зручними і швидкими різні види угод і фінансових операцій.

 Плюс до всього, не буде необхідності звертатися в обмінні пункти або до приватних «міняйл» з вулиці. Українці не будуть піддавати ризику покупки підробленої валюти, вони не братимуть участі в шахрайських схемах при обміні та купівлі доларів або євро.