Дизайн
Подобається

Не відірвати очей: дизайн Lamborghini Terzo Millennio вражає

12/11/2017
Не відірвати очей: дизайн Lamborghini Terzo Millennio вражає

Компанія Lamborghini представила концепт електромобіля майбутнього, створений спільно з Массачусетським технологічним інститутом. Новинку назвали Lamborghini Terzo Millennio, що в перекладі з італійської означає “Lamborghini третього тисячоліття”. Під час розробки особливу увагу приділили 5 основним напрямкам: системі зберігання енергії, інноваційним матеріалам, руховій установці, дизайну і, ви не повірите – емоціям.

Над першими двома напрямками працювали дослідницькі лабораторії Массачусетського технологічного інституту, зокрема хімічна “Dinca Research Lab” та інженерна “Mechanosynthesis Group”. Вчені досліджували потенціал суперконденсаторів в надії, що в майбутньому вони замінять сучасні акумулятори.

Корпус Lamborghini Terzo Millennio виконаний із надлегкого вуглепластику, який в перспективі хочуть використовувати в якості системи зберігання енергії. Якщо дослідникам вдасться реалізувати свій план, то електромобілям майбутнього не знадобиться окрема акумуляторна батарея – енергія буде акумулюватися безпосередньо в корпусі авто.

Якщо і цього вам здається мало, то нова структура вуглепластику зможе “самозцілюватися”. За задумом розробників, в разі отримання подряпини або тріщини корпусу, запускається процедура відновлення, під час якої в пошкоджене місце по мікроканалах буде надходити спеціальний хімічний склад, цементуючий місце пошкодження і попереджуючи подальше збільшення тріщин.

Рухова установка виконана за схемою, при якій кожне з чотирьох коліс отримує свій власний електродвигун, інтегрований безпосередньо в колесо. З огляду на це, а також відсутність масивного блоку акумуляторів, дизайнери екстер’єру та інтер’єру отримали небувалу свободу самореалізації, яку і втілили в концепті Lamborghini Terzo Millennio.

Популярне: Комусь додали менше ніж 200 гривень, а комусь – більше 5 тисяч: підвищення пенсій

Дизайнери Lamborghini Centro Stile створили футуристичний, але в той же час легко впізнаваний образ італійського суперкара. Зокрема, в передній і задній оптиці легко вгадується характерний для бренду Y-подібний розчерк, а аеродинаміка концепту відповідає високим стандартам автомобілів даної категорії. А підсвічені червоним “пекельні” колеса, напевне, мають відповідати за гарячі емоції.

Водійське місце Lamborghini Terzo Millennio оснащено “віртуальним кокпітом”, який зможе віртуально потренувати свого господаря на будь-якій легендарній трасі за допомогою системи симуляції Piloted Driving. Ну, а коли пілот потрапить на вже добре знайому з симуляції трасу в реальному житті, система допоможе йому вичавити максимум, спроектувавши перед лобовим склом віртуальний автомобіль-привид.