Люди втрачають віру один в одного
Останні роки відзначені двома хвилюючими тенденціями. По-перше, традиційна демократія країн світового економічного центру переживає серйозну кризу. Ніщо вже не нагадує в цьому світі про кінець історії і про безвітряні 90-ті. У парламенти країн Європи приходять праві партії, а президенти ядерних держав погрожують спопелити цю планету. Друга тенденція не менш хвилююча і вона пов'язана зі стрімким розвитком штучного інтелекту.
Портал healthystyle, пропонує поглянути на точку перетину цих двох ліній. Думка про те, що штучний інтелект може стати президентом, не здається такою вже фантастичною. Слід вважати, що такий президент не був би схильний до марнославства, не мав би частки у великому бізнесі, не переслідував би сімейний або кланові інтереси.
Дивіться також: Де в Україні можна купити техніку за безцінь
Прийняттю будь-якого рішення передував би ретельний і всебічний аналіз питань. Блага витрачалися б з урахуванням середньої і далекої перспективи. У загальному і цілому можна сказати, що такий президент був би менш людяним. Як стверджує ряд критиків, зростаюча популярність цієї ідеї пов'язана з втратою людьми віри у свої сили і віри в ефективність традиційної демократії.