Технології
Подобається

10 коротких і простих тестів, які розкажуть про вас все

25/04/2016
10 коротких і простих тестів, які розкажуть про вас все

Кожен з нас вміє прикидатися, приховуючи негативні сторони. Але деякі речі лежать на поверхні, і досвідчене око їх відразу розрізнить.

 

student

 

На лобі написано

Пальцем напишіть у себе на лобі велику літеру Е.

Розшифровка

Якщо ви накреслили букву так – ∃ (щоб вона виглядала правильно з точки зору оточуючих), то вам далеко не байдуже чужа думка, особливо про вас самих. Вас простіше переспорити, тому що ви прислухаєтеся до того, що говорять інші, і легше пристосовуєтеся до зовнішніх обставин.

Ви також схильні змінювати поведінку залежно від того, в якій компанії перебуваєте. Якщо ви накреслили букву так, що вона виглядає правильно тільки для вас, то Ви ставите свою думку і власні життєві цінності вище чужих потреб і навіть інтересів близьких.

Вам складніше адаптуватися до різних ситуацій, в більшості випадків ви ведете себе приблизно однаково, а значить, в якійсь мірі, передбачувані. Разом з тим, Ви пишаєтеся своєю чесністю по відношенню до людей і чекаєте від них відповідного прямодушності.

Думай великими пальцями

Зчепите пальці рук в «замок». Великий палець якої руки опинився зверху – лівої чи правої?

Розшифровка

Цей тест заснований на теорії про те, що дві півкулі мозку «мислять по-різному»: ліве відповідає за логіку і мову, праве – за емоції, уяву і творчість.

При цьому кожна з них контролює протилежні половини тіла: ліва півкуля = праву половину, права півкуля = ліву половину.

Виходить, що якщо зверху виявився правий великий палець, то у Вас домінує ліва півкуля, так що Ви логічно-раціональні. Якщо зверху лівий палець, то Ви дієте швидше інтуїтивно.

Правда, сама теорія спірна, і багато психологів проти такого спрощеного підходу. Однак тест цікавий хоча б тому, що Ваш підсвідомий «вибір» пальця, який ляже зверху, пов'язаний саме з півкулями, а не з тим, правша Ви чи лівша.

Особистий рахунок

За будь-якої фотографії анфас чи дивлячись в дзеркало, виміряйте ширину свого обличчя між вилицями і довжину від верхньої губи до вищої точки між бровами. Вам важливі не самі розміри, а пропорція, для чого потрібно розділити ширину на довжину (наприклад, 12 см / 7,5 см = 1,6).

Розшифровка

У більшості людей ця лицьова пропорція становить від 1,5 (вузькі особи) до 2,1 (широкі). Останні особливо часто зустрічаються у чоловіків. Як вважають вчені, вся справа в чоловічому статевому гормоні тестостероні – чим його більше, тим суворіше зовнішність – навислі брови, видатна щелепа, широкі вилиці.

Та ж суворість від надлишку тестостерону позначається і в характері: люди з широкими обличчями, як правило, більш агресивні і імпульсивні, але зате завдяки самовпевненості і напористості вони роблять успіхи в бізнесі, політиці і спорті.

Ваша доля у Ваших руках

Витягніть праву руку, пальці притиснуті, і порівняйте довжину вказівного і безіменного.

Розшифровка

Виявляється, співвідношення довжини пальців пов'язано з впливом на дитину все того ж тестостерону ще в материнській утробі! Чим сильніше був вплив, тим довше безіменні пальці і, відповідно, тим більше виражені в характері «чоловічі» риси, такі як впевненість, наполегливість і сексуальний потяг.

Якщо у чоловіка безіменний палець довший вказівного, то він швидше за ризиковий, ніж обережний, звик покладатися на свої сили, найчастіше вважає себе правим і схильний до зрад.

Якщо ж довше вказівний палець, то чоловік не такий впертий, менш пробивний, але більш ввічливий з жінками – ті найчастіше знаходять його «милим» і «приємним».

У більшості жінок вказівний і безіменний пальці приблизно однієї довжини. Але якщо все-таки безіменний довше, то такі жінки більш самовпевнені і нерідко успішні в бізнесі.

Знайди своє «я»

А тепер спробуйте подумки визначити, де «живе» ваше «я» – в серці або в голові?

Розшифровка

«Сердечники», як правило, проваджені емоціями і, приймаючи рішення, діють інтуїтивно. Для них важливі суспільні зв'язки, вони дуже прив'язані до своїх соціальних груп.

І ще, як показало цілком конкретне дослідження, люди з захворюваннями серця викликають у них більше співчуття і участі, ніж люди, які страждають від розумових розладів.

А ті, у кого «цар в голові», більше цінують незалежність, стійкіше реагують на стрес і в цілому більш ерудовані. У професії вони часто володіють високою кваліфікацією.

 

Лід або полум'я?

Порахуйте, скільки ситуацій з цього списку Вас по-справжньому дратують?

Коли худі люди скаржаться товстим на свою фігуру
Коли хто-небудь просить ради і тут же її ігнорує
Настирливі продавці в магазині
Коли на профільних сторінках соцмереж батьки ставлять фото дітей
Коли інструктор з йоги приділяє Вам більше уваги, ніж іншим
Коли речі, вийняті з коробки, не поміщаються назад
Будь-які розповіді про те, як хтось перебрав спиртного
Фамільярність незнайомих і малознайомих людей
Слабкі рукостискання
Коли батьки хваляться своїми дітьми
Коли зубний лікар задає вам питання, хоча Ви не можете відповісти
Коли на Ваші особисті номери дзвонять з рекламою товарів і послуг
Люди, які роблять фото на вечірках
Коли Ви зобов'язані обіймати / цілувати неприємного родича
Коли Вас закликають заспокоїтися
Коли люди говорять Вам, як би вони вчинили на Вашому місці

 

Розшифровка

Цей психологічний тест показує, наскільки Ви терпимі й поблажливі до чужих слабкостей і недоліків. Якщо знайшлося менше 5 пунктів, які Вас дійсно дратують, то можете себе привітати: Ви врівноважені, що не турбуєтеся через дрібниці і цілком відповідаєте тому, що роботодавці називають «стресостійкість».

Якщо Ви нарахували більше 12 пунктів, то, швидше за все, Ви запальні і нестримані, Вас легко вивести з себе. Але знаєте що? Такі люди, самі того не знаючи, страждають від власної нетерпимості більше, ніж навколишні від їх спалахів гніву.

Здрастуй, школо!

Вирішіть 3 завдання:

а) Блокнот і олівець разом коштують 1 долар 10 центів. Блокнот на 1 долар дорожче олівця. Скільки коштує олівець?

b) 5 машин за 5 хвилин роблять 5 молотків. За якийсь час 100 машин зроблять 100 молотків?

c) Хвороба вразила дерева в лісі. Кожен день область поразки збільшується вдвічі. Якщо весь ліс буде вражений за 30 днів, то за який термін хвороба охопить половину лісу?

Розшифровка

Порівняйте з відповідями під картинкою нижче. Якщо як мінімум 2 завдання ви вирішили правильно, то у вас аналітичний склад мислення. Такі люди часто отримують кращу освіту в престижних вузах, що не махлюють на іспитах і не захоплюються релігією.

Якщо у Вас жодного або один пошук правильної відповіді, то, швидше за все, Ви мислите «інтуїтивно», схиляючись до тих рішень, які «здаються» Вам правильними і очевидними.

Ваше серце керує головою, і ви напевно нетерплячі і непосидючі. Відповіді: a) 5 центів b) 5 хвилин c) 29 днів

Око-діамант

Витягніть обидві руки і зведіть долоні так, щоб між ними залишився невеликий зазор, як дірка в паркані. Тримаючи обидва ока відкритими, подивіться крізь цей зазор на віддалений об'єкт, скажімо, на ручку дверей.

Тепер, не забираючи рук, зажмурте ліве око. Якщо Ви як і раніше бачите об'єкт, то Ваш праве око – ведуче. Якщо ж ні, і закривши праве око, Ви побачите об'єкт лівим, то він і є ведучий.

Розшифровка

Дивно, але хоча 90% людей – правші, приблизно 70% – «лівоокі» (тобто, з ведучим лівим оком). Психологи не бачать тут ніякого особливого ​​зв'язку з характером, але варто врахувати, що Ваш мозок більш сприйнятливий до зорової інформації, яка надходить від провідного ока.

Позіхай на здоров'я!

Вивчіть це фото протягом 30 секунд.

 

chomu

 

Ну, як, мимоволі позіхнули або зовсім не пройняло?

Розшифровка

Позіхання дуже заразливе: ми мимоволі починаємо позіхати, коли бачимо, як позіхають інші, хоч по-справжньому, хоч на зображенні. Іноді заразлива навіть сама думка про позіхання.

Це говорить про те, що більшість з нас, на щастя, схильні співпереживати іншим, розділяти їх почуття, розуміти людей і, як наслідок, зближуватися.

Деякі дослідження показали, що чим ближче відносини між людьми, тим вище ймовірність того, що один позіхне у відповідь на позіхання іншого.

Якщо ж Ви рідко заражаєтеся чужим позіханням, значить, Вам не так важливі почуття інших, і Ви не дуже-то сприйнятливі до чужих радощів і прикрощів.


                         Коментарі