Соціальні платформи стрімко увійшли в наше життя і стали основними засобами спілкування людей. Кожна програма, починаючи від iMessage і закінчуючи WhatsApp, дозволяє відправляти повідомлення про прочитання повідомлення. Якщо адресат прочитає ваше повідомлення, ви побачите під ним галочку "Переглянуто" або "Прочитано". Теж саме стосується повідомлень від адресанта: якщо ви прочитаєте послання, він отримає те ж саме підтвердження про прочитання.
У більшості випадків такі повідомлення виявляються корисними. Але не завжди, погодьтеся? Як бути, якщо ви не хочете як би там не було реагувати на повідомлення адресата, а прочитати послання жахливо цікаво?
Виявляється, цю опцію можна легко обійти стороною! І ось яким чином.
1. Панель повідомлень
Велика частина додатків-месенджерів дозволяє відобразити повідомлення в панелі повідомлень. Ознайомившись з ним, ви вже вирішите, відкривати послання чи ні.
2. Повідомлення в рядку стану
Якщо ваша модель телефону не підтримує відображення повідомлень в панелі повідомлень, на допомогу прийде рядок стану. Просто опустіть її вниз, і ви зможете прочитати всі повідомлення від адресата.
3. Режим польоту в Android
Якщо перевести телефон в режим польоту і прочитати повідомлення, то повідомлення про прочитання НЕ будуть відправлені адресатові навіть після виходу з режиму польоту. Те ж саме і в iOS.
5. Відключений інтернет
Навіть при вимкненому інтернеті ви зможете прочитати все, що прийшли. При цьому повідомлення про прочитання, як ви здогадалися, абонент не отримає. Навіть якщо ви підключіться до мережі.
6. Звіти про прочитання
Якщо в налаштуваннях WhatsApp ви приберете галку в рядку "Звіти про прочитання", ваш співрозмовник не отримає відповідної галочки про те, що ви прочитали його повідомлення. Те ж саме в Viber.