Технології
Подобається

YouTube запускає власний музичний додаток (ВІДЕО)

05/12/2015
YouTube запускає власний музичний додаток (ВІДЕО)

Найвпливовіша у світі Відеоплатформа YouTube вирішила вставити і свої п'ять копійок в стрімко збільшується пул додатків для прослуховування музики в потоковому режимі, випустивши на ринок YouTube Music.

І хоча сам додаток буде безкоштовним, в YouTube не приховують, що планують використовувати його для залучення уваги до мережі користувачів, що шукають можливість слухати музику безкоштовно, в надії згодом спокусити хоча б частину з них на оформлення передплати на нещодавно запущений платний проект компанії YouTube Red , вартість доступу до якого становить 10 гривень на місяць.

На відміну від конкурентів, таких як Apple Music і Spotify, творці YouTube Music передбачили можливість знайомства користувачів з новою музикою. Як тільки користувач вибирає для прослуховування ту чи іншу композицію, додаток тут же автоматично створює плей-лист, тим чи іншим способом пов'язаний з даною композицією, використовуючи для цього базу з більш 30000000 треків, пропонує прослухати концертні версії даної пісні і навіть аматорські кавер- версії на неї.

«Додаток YouTube Music надасть вам світ зовсім нових можливостей, в якому ви зможете дізнаватися про нову музику легше, ніж будь-коли раніше, – говорить керівник YouTube Ті Джей Фаулер. – Незалежно від того, з якої пісні ви почнете роботу з додатком, вас зустріне світ музики, яка ніколи не закінчується ».

Додаток YouTubeMusic офіційно було випущено на ринок минулого четверга, 12 листопада, і доступно для безкоштовного скачування в двох версіях – для Apple iOS і Android. Втім, поки тільки на території США.