Економіка України
Подобається

Нацбанк із 31 березня буде встановлювати курс гривні ввечері

27/03/2015
Нацбанк із 31 березня буде встановлювати курс гривні ввечері

аватан

Національний банк України змінює методи встановлення офіційного курсу гривні. Так, починаючи із 31 березня курс гривні визначатиметься увечері,  виходячи з даних Системи підтвердження угод на міжбанківському валютному ринку України.

Про це повідомили у прес-службі НБУ. Новину передає Корупція.маркет.

Як пояснили у Нацбанку, із 31 березня 2015 року офіційний курс гривні до іноземних валют та курсу банківських металів, щодо яких передбачено щоденне встановлення офіційного курсу, буде установлюватися в кінці робочого дня і почне діяти з наступного робочого дня.

Так, чинний на сьогодні порядок передбачає, що офіційний курс гривні встановлюється та оприлюднюється в середині робочого дня і діє з моменту його встановлення.

Крім цього, з 31 березня 2015 року розрахунок офіційного курсу гривні до долара США буде здійснюватися як середньозважене значення курсу гривні до долара США за всіма укладеними угодами з купівлі та продажу на умовах «тод», «том» і «спот» в день встановлення офіційного курсу за даними Системи підтвердження угод на міжбанківському валютному ринку України Національного банку України.

Як також додали у пресс-службі НБУ, новий порядок встановлення офіційного курсу гривні значно полегшить використання офіційного курсу банками і суб'єктами господарювання під час здійснення облікових дій.