Махінації
Подобається

10 реальних прикладів того, як нас дурять в супермаркеті (+ФОТО)

22/11/2015
10 реальних прикладів того, як нас дурять в супермаркеті (+ФОТО)

Багато хто вже не дивуються тому, що на ринках і в маленьких магазинах, відбуваються випадки обважування та обраховування.

А ось у великих торгових мережах, нечисті на руку продавці, ще витонченішими дурять нашого брата. Перед вами реальні історії обману, якими поділилися колишні працівники великих магазинів.

1. Магазини електроніки

Практично всі імениті бренди, помітивши заводський брак своєї техніки, відкликають всю партію з магазинів. А після усунення дефектів, повертають назад, але вже зі знижкою 30-50%. Але деякі магазини збувають цю відбраковування під виглядом розпродажі, усно попереджаючи, що товар поверненню не підлягає.

 

a1112013-38

Важливо: покупець не вправі здати бракований, пошкоджений товар тільки в тому випадку, якщо його, покупця, офіційно попередили про недоліки, а всі дефекти докладно описані в товарному чеку, етикетці або в окремому документі. Відрізнити «відбракування» можна по наклейці REF – Refurbished.

b1_maxresdefault

 

2. Магазин елітної білизни

Продавщиці таких магазинів грішать:  вони купують на ринку дешеву нижню білизну і підкладають їх серед фірмової білизни з ціною нижче, ніж зазначено на етикетках інших, а покупниці в захваті розбирають цю недорогу«брендову» білизну.

 

cevushka-v-e-litnom-zhenseom-nizhnem-bel-e

 

3. Продуктові магазини

Величезна кількість продавців зізнаються в тому, що керівництво магазинів змушує їх надавати простроченими продуктами друге життя. Досягається це такими методами: відмиванням миючими засобами ковбаси від нальоту, проколюванням шпилькою вздувшимися пакетів з кисломолочною продукцією і т. д.

 

dc3e1393d7eb29d4d1ad575ffdcace4ca

Якщо прострочену продукцію продати все ж не вдається, то її повертають виробникові, і там сосиски і ковбаси потрапляють в «виробництво ще раз» – переробляються, змішуються зі свіжим фаршем і знову стають «їстівними».

e2fd8beb1

Фрукти і овочі мають властивості всихати, тому заповзятливі продавці заздалегідь їх зважують і фасують у пакети.

fimg_0529jpg

Заморожування. Риба, морепродукти, овочі обливаються водою і моментально заморожуються, і вода деколи досягає 30 — 40 % ваги продуктів.

gimg_2645

Напевно ви і не здогадувалися, що свіжоморожену рибу роблять зазвичай з зіпсованою. Адже крижана кірка здатна приховати будь-які видимі дефекти продукту.

hfwerewr27109

При продажі важчого товару часто використовують такий фокус: на електронні ваги нібито в гігієнічних цілях кладеться пакетик. Фішка в тому, що його краєчок приклеєний скотчем до корпусу ваг, а коли на ваги щось кладуть, пакетик натягується сам або його підтягує касир. Вага товару збільшується.

i14409feabd51dc25064332dceae

На касі вас можуть обдурити, наприклад «пробити» один товар кілька разів. А якщо ви це помітите, касир пошлеться на збій в системі комп'ютера.

ke23a17cs-960

 

 

Першим цю новину поширив агрегатор Корупція.Інфо 

https://play.google.com/store/apps/details?id=info.korupciya.news&hl=ru