Сирський доповів про надважливий бій! Російські сили відступають – ЗСУ просуваються вперед.

04/06/2023
Сирський доповів про надважливий бій!  Російські сили відступають – ЗСУ просуваються вперед.

Сирський вказує, що окупаційні сили збільшили свої військові формування за допомогою штурмових загонів "Шторм Z", які формуються з ув'язнених осіб.

Українські військові успішно відбились від російських окупаційних сил у районі Сватіве. Генерал-полковник Олександр Сирський, командувач Сухопутними військами, повідомив, що Збройні Сили України змогли відступити на 400 метрів.

Сирський особисто зустрівся з українськими захисниками на передовій і відзначив, що ЗСУ активно ведуть оборонні та наступальні дії.

За його словами, окупаційні сили зміцнили свої військові формування штурмовими загонами "Шторм Z", які складаються з ув'язнених осіб. Російські сили здійснюють наступні дії в районах Максютівка, Новоселівське, Куземівка, Макіївка, Білогорівка, Спірне. Вони намагаються прорвати оборону українських військ.

Сирський похвалив українських захисників за їхню ефективну роботу у складних обставинах, коли вони змогли відбити ворога і просунутися далі на декількох ділянках.

"Хотілося б відзначити відмінну роботу 92 окремої механізованої бригади, яка не тільки успішно відбила атаку ворога у Сватівському районі, але і змогла ефективно відповісти контратакою, завдяки чому змогла просунутися вперед на 400 метрів", – зазначив генерал.

Сирський повідомив, що військовики 80-ї окремої десантно-штурмової бригади успішно звільнили велику територію в районі Іванівського лісу за допомогою тактичних маневрів. Це, ймовірно, стосується лісової зони на Бахмутському напрямку. Міністр оборони Олексій Резніков раніше зазначив, що підрозділи Збройних сил України можуть розпочати контрнаступ в декількох районах фронту.

Він також зазначив, що контрнаступ ЗСУ може розпочатися як на півдні, так і на сході країни. Раніше Резніков також повідомив, що ЗСУ готуються до контрнаступу, використовуючи нову техніку.

Міністр оборони пояснив, що екіпажі мають бути готові до взаємодії в рамках цілого підрозділу, наприклад, танкового батальйону, оскільки їх завдання полягає в виконанні плану, розробленого українським Генеральним штабом.

«Останні кілька днів показали, що ми можемо рухатись вперед та нищити ворога навіть у таких надскладних умовах. Ми воюємо меншим ресурсом, ніж ворог. Разом з тим, нам вдається руйнувати його плани. Все завдяки нашим бійцям, які б’ються з агресором, долаючи найвищу межу людських можливостей», – цитує Сирського медійний майданчик Сил оборони і безпеки України.

Сирський додав, що всі необхідні для оборони рішення ухвалені, і всі можливі сценарії розвитку подій «ми з командирами відпрацювали безпосередньо на місці бойових дій».

З липня 2022 року Росія активно веде штурмові дії проти Бахмута та прилеглих населених пунктів. Нещодавно генерал-полковник Олександр Сирський, командувач Східного угруповання військ, повідомив, що на Бахмутському напрямку російські війська в деяких місцях відступили на відстань до двох кілометрів.

Нещодавно, заступниця міністра оборони України Ганна Маляр повідомила, що українські військові продовжують активні дії на Бахмутському напрямку, особливо в районах передмістя.

Американський Інститут вивчення війни вказав, що під час недавніх контратак, станом на 13 травня, українські військові змогли звільнити територію площею 16,85 квадратних кілометрів у районі Бахмута.


                         Коментарі