Екстрено з фронту! Вагнерівці не впорались? ВДВ в Бахмуті: що доповідає британська розвідка?

03/06/2023
Екстрено з фронту! Вагнерівці не впорались? ВДВ в Бахмуті: що доповідає британська розвідка?

Згідно зі зведенням британської розвідки, російське командування вирішило перекинути сили повітряно-десантних військ (ВДВ) в Бахмут з метою заміни наявних там найманців "Групи Вагнера". Цей крок, зауважують аналітики, може зробити російську оборону менш гнучкою.

Зведення розвідки стверджує, що ВДВ втратила свій колишній "елітний" статус, який мала до початку вторгнення. Проте російські командири намагаються зберегти деякі боєздатні підрозділи як вільний резерв.

За останніми даними, Росія вже перекинула частини 76-ї і 106-ї дивізій, а також дві окремі бригади ВДВ на Бахмутський напрямок. Метою їх розташування є забезпечення контролю над містом після відходу найманців "Групи Вагнера".

Згідно зі зведеннями британської розвідки, використання десантних військ в ролі заміни для найманців "Групи Вагнера" робить російську армію менш гнучкою у відповіді на оперативні виклики. Це рішення командування може мати вплив на загальну готовність та швидкість реагування російських військових сил на непередбачувані ситуації.

Британські розвідників наголошують, що використання повітряно-десантних військ для заміни "Групи Вагнера" зменшує гнучкість російської армії, оскільки десантники мають свої особливі тактики та обмежені можливості в порівнянні з найманцями.

Засновник ПВК "Вагнер" Євгеній Прігожин повідомив, що станом на 2 червня вивів більшість своїх найманців з Бахмута, заявивши про відхід 99% загону. Проте військовий експерт Олександр Коваленко заявляє, що цей процес не відбувається так швидко, як стверджує Прігожин.

Згідно з Коваленком, російському командуванню складно здійснити заміну найманців, що уповільнює процес їх відходу з Бахмута. Це може вказувати на наявність проблем з формуванням нових бойових груп та перегрупуванням військ. Причини такого ускладнення можуть бути різними, включаючи недостатню кількість підготовлених військових, технічні труднощі або інші фактори.

Аналітик Коваленко підкреслює, що повільний відхід найманців "Вагнера" може мати вплив на динаміку бойових дій і стабільність на території Бахмута. Ситуація вимагає уваги та подальшого спостереження, оскільки відхід найманців може вплинути на загальну обстановку в регіоні та подальші рухи Росії.


                         Коментарі