Військові
Подобається

Терміново! Іранських інструкторів ліквідували у Криму! Данілов зробив попередження ворогам!

24/11/2022
Терміново! Іранських інструкторів ліквідували у Криму! Данілов зробив попередження ворогам!

Данілов підтвердив, що іранські військові радники були вбиті в Криму, і попередив, що будь-які інші іранці на окупованій українській території, які підтримують вторгнення Москви, також будуть потенційною мішенню.

Олексій Данілов, секретар Ради національної безпеки і оборони України, заявив, що іранці приїхали до окупованого півострова у якості інструкторів, аби допомогти окупантам пілотувати безпілотники Shahed-136, надані урядом Тегерана. Він не уточнив, скількох іранців було ліквідовано.

У жовтневих повідомленнях ізраїльської преси йшла мова про 10 убитих внаслідок ударів українських військових в окупованому Криму. Данілов дав зрозуміти, що будь-яка подальша іранська військова присутність буде приречена на таку ж долю.

"Ти не повинен бути там, де не повинен бути", – сказав Данілов в інтерв'ю в Києві. "Вони були на нашій території, куди їх не запрошували. Якщо вони співпрацюють із терористами та беруть участь у знищенні нашої нації, ми повинні їх убити".

Хвиля за хвилею російські повітряні атаки, включаючи удари безпілотників, спрямовуються на цивільну енергетичну інфраструктуру України, занурюючи країну в пітьму. Окрім того даються взнаки й зимові холоди. Президент Зеленський на засіданні Ради безпеки ООН увечері ввечері в середу заявив, що такі атаки є «очевидним злочином проти людства», і заявив, що Київ висуне резолюцію, яка засуджує «будь-які форми енергетичного терору».

Спочатку заперечуючи присутність іранських безпілотників в Україні, уряд Тегерана заявив, що поставив «невелику кількість» безпілотників до Росії за кілька місяців до того, як диктатор Путін розпочав повномасштабне вторгнення в лютому. Іранці також заперечують відправку своїх інструкторів, щоб допомогти росіянам керувати безпілотниками з окупованої території.

 


                         Коментарі