Без категорії
Подобається

Зміни у  Конституції? Корнієнко заявив, аби позбавити  мандатів народних депутатів колишньої ОПЗЖ необхідні зміни у Конституцію!

14/05/2022
Зміни у  Конституції? Корнієнко заявив, аби позбавити  мандатів народних депутатів колишньої ОПЗЖ необхідні зміни у Конституцію!

Про це повідомив перший заступник Голови Верховної Ради України Олександр Корнієнко в ефірі телемарафону, передає Укрінформ.

“Вихід є, він дуже простий, точніше – він не простий, він дуже складний: треба зміни до Конституції внести. Насправді вони (народні депутати) не позафракційні навіть, вони вже там якусь групу утворили з іншими назвами з тих самих літер… Насправді ми маємо діяти в правовому полі, звичайно, але в історії Верховної Ради багатьох скликань були політичні рішення, політико-правові рішення… Якщо, скажімо так, ці депутати навіть у цей період зараз війни та відкритих всередині політичних протистоянь, які полягають в тому, що люди проти ОПЗЖ, колишнього і нинішнього, як би воно не називалося, люди проти певних конфесій церковних, люди проти цього руского міра, руского духа, то якщо колеги цього не зрозуміють, не відчують, і не почнуть працювати на благо України, то, звичайно, тема політико-правових рішень щодо цієї фракції у Верховній Раді вона буде продовжуватися”, – сказав Корнієнко, відповідаючи на запитання, чи є вихід із ситуації, коли депутати фракції “ОПЗЖ” продовжують виконувати обов’язки народних депутатів до завершення строку обрання всупереч розпуску фракції.

Водночас він зазначив: «Наразі немає можливості внести зміни до конституції, щоб заборонити воєнний стан». Корнієнко зазначив, що закон не має зворотної сили. Отже, у міру ухвалення відповідних змін чи законів, по-перше, «буде можливість уникнути цього в майбутньому». По-друге, якщо один із представників стане колаборантом – від іншої нинішньої фракції чи попередньої фракції, він може забрати його уповноважений. «Але не можна забувати традиційний механізм – рішення суду. Мені здається, я чув, що серед моїх колег по ОПЗЖ вже не один депутат має сумніви та потенційні сумніви. Людина у в’язниці, з певною мірою стриманості. Але рішення суду досі немає», – сказав Корнієнко.

 

 

 

 


                         Коментарі