Політика
Подобається

Реальна причина відставки Разумкова! Депутат від партії “слуга народу” зробив неочікуване зізнання

06/10/2021
Реальна причина відставки Разумкова! Депутат від партії “слуга народу” зробив неочікуване зізнання

Вже завтра, 7 жовтня, нардепи голосуватимуть за відкликання Дмитра Разумкова. Головою засідання призначили нардепа від "Слуги народу" Данила Гетманцева.

Взагалі питання відставки спікера Верховної Ради можна розділити на 2 частини. Про це Гетманцев сказав в ефірі авторської програми Сергія Лещенка "Що це було?" на 24 каналі.

За словами народного депутата, коли керівна партія входила у парламент, то давала певні обіцянки. Зокрема зламати олігархічну структуру економіки, яка заважає країні розвиватись.

Антиолігархічний законопроєкт став тим рубіконом, за яким увімкнулися дії нашого спікера, яких ми від нього не очікували,
– наголосив Гетманцев.

Нам дуже сумно, що відбувся такий скандал, що ми змушені публічно розв'язувати це питання. Адже воно політично всіх мінусує. Але ми не можемо зупинитись виконувати свої обіцянки.

Водночас Гетманцев пояснив, що є ще юридична частина. Вона полягає в тому, чи були порушення, за які спікера могли відсторонити чи звільнити на підставі норм регламенту. "Безперечно, ці порушення були", – сказав він.


                         Коментарі