Політика
Подобається

Спочатку друзі, потім вороги! Данилюк наніс удар Милованову в обличчя. “Неадекватний!”

31/07/2021
Спочатку друзі, потім вороги! Данилюк наніс удар Милованову в обличчя. “Неадекватний!”
Милованов в результаті удару отримав пошкодження лівої брови.

Екс-секретар РНБО Олександр Данилюк на святкуванні свого дня народження побився з радником глави ОПУ Тимофієм Миловановим.Все почалося з того, що Милованов і Данилюк почали сваритися і відійшли в сторону для розмови. 
Згодом Данилюк попросив Милованова залишити святкування його дня народження.

"Тобі згадати, як ти за часів Януковича працював?" - Милованов звернувся до Данилюка.

Повідомляється, що після цих слів колишній секретар РНБО вдарив Милованова в обличчя.

При цьому він назвав його "покидьком" і сказав, що "з перших днів був на Майдані".

Їх опанували депутат Київради Дмитро Білоцерківець та колишній заступник генпрокурора Віктор Трепак, який забрав Милованова зі свята.

Милованов в результаті удару отримав пошкодження лівої брови.

Пізніше Тимофій Милованов в коментарях підтвердив факт бійки, назвавши її при цьому "активною фазою дебатів". Також він назвав Данилюка "неадекватним".

Конкурсна комісія не допустила Данилюка до конкурсу на посаду директора Бюро економічної безпеки - не підійшов диплом Університету Індіани. Глава цієї комісії - Милованов.

Нагадаємо, що Милованов і Данилюк посперечалися в ефірі 24 каналу.


Тимофій Милованов і Олександр Данилюк влаштували гучну перепалку в ефірі 24 каналу. Темою для суперечки став конкурс з відбору голови Бюро економічної розвідки. Данилюк звинуватив комісію в маніпуляції.


Голова комісії Тимофій Милованов з ним не погодився. Через це у нього з екс-міністром фінансів, якого не допустили до відбору, спалахнула сварка.


Милованов звинуватив Данилюка в політичному піарі.


Детальніше про перепалки

 

Данилюк вважає, що відбір голови Бюро економічної безпеки – це відповідальність саме Тимофія Милованова.

 

"Твоя відповідальність буде в тому, що цей орган очолить людина, яка буде повністю контрольованим і буде тиснути на бізнес. Ти виховував людей з економічною освітою. Що вони будуть робити? Спостерігати, як люди будуть знищувати економіку? Навіщо це робити", – сказав Данилюк.

 

Милованов запевнив, що ніяких маніпуляцій не було.

 

"Я тебе дуже поважаю, шкода, що так сталося і ти не пройшов, але пройшли деякі сильні люди. Ти на мене гніваєшся і ображений, адже не пройшов по документам. Дійсно, це складна ситуація. Я б на твоєму місці теж підозрював, що це політичне рішення. Однак я і всі члени комісії намагаємося дотримуватися закону ", – відповів йому глава комісії.

 

Милованов пояснив, що для цього сам наполіг на тому, що тестування має бути тільки електронне. Також буде практичне завдання, незважаючи на те, що його намагалися збити.

 

Спікери періодично перебивали один одного.


"Цей факт, що я закінчив університет Індіани. Диплом ти бачив і дуже добре про це знаєш. Він також є на сайті університету разом з віце-президентом, нобелівськими лауреатами – вони в ряд стоять", – перебив Милованова Данилюк.

 

У той же час голова комісії попросив дати йому можливість висловитися.

 

Я розумію, що це прикро, але можна я скажу? Олександр, май совість, дай я теж скажу. Це не тільки твій подіум, ти ведеш свій політичний піар,
– заявив Милованов.

"Я не вимахує і не кричав, що це політична заангажованість, коли від мене вимагали диплом", – додав він.

 


                         Коментарі