Політика
Подобається

“З рейтингами часто грають”. У Зеленського прокоментували соціологію за Разумковим

21/07/2021
“З рейтингами часто грають”. У Зеленського прокоментували соціологію за Разумковим

Президент Володимир Зеленський не бачить проблеми в рейтингу довіри голові Верховної Ради Дмитру Разумкову. Про це в коментарі Радіо Свобода сказав радник глави Офісу президента Михайло Подоляк.

 

"Рейтинги – це така річ, з якою дуже часто просто грають: додають одних, щоб підігріти дискусію, чи прибирають інших, щоб спровокувати певне невдоволення. Президент ставиться до цього абсолютно спокійно – як до звичайної боротьби заради боротьби в рамках старої політики", – сказав Подоляк.

 

 

Подоляк каже, що для Зеленського і суспільства неважливо, "хто там отримав у рейтингах відсоток або два". Він також запевнив, що у президента немає часу думати про рейтинги, оскільки "хто думає про вибори – той не може приймати принципових рішень".

 

Подоляк заперечує, що між ОП і Радою є розбіжності через окрему позицію Разумкова з низки питань. За його словами, "робоча комунікація" зберігається, але присутні і "гострі дискусії", що "нормально для демократичної команди".

 

"Робота влади залишається в межах тих обіцянок, які давали всі в команді влади, коли йшли на вибори разом із Зеленським. Не працювати разом з командою – це дійсно протиставляти себе виборцям, які підтримали цю команду", – додав він.

 

  • У ніч на 3 лютого Зеленський ввів у дію рішення РНБО про санкції проти каналів із так званого пулу Медведчука. Разумков це рішення не підтримав і пояснив свою позицію.

 

  • За даними опитування Центру Разумкова (заснований батьком спікера Ради) за кінець січня – початок лютого, Разумкову довіряють 32% українців, не довіряють – 53%, у Зеленського – 26,5% довіри і 65,5% недовіри.

 

  • При цьому в президентському рейтингу у Зеленського – 23,1%, а у Разумкова – лише 2,1%.

 


                         Коментарі