Економіка світу
Подобається

«Субсидії не допоможуть»: Економіст розповів, у чому причина бідності в країні

14/02/2019
«Субсидії не допоможуть»: Економіст розповів, у чому причина бідності в країні

Економісти пояснили, чому корупція не може бути фактором бідності в Україні.

У подоланні бідності в Україні основна мета полягає в зміні погляду на індивідуальне майно і до своєї відповідальності.

Доктор економічних наук, генеральний директор групи компаній Advanter Group Андрій Длигач вважає, те що дуже часто корупція вважається інструментом, що дає можливість зробити людей заможними. Дане становить значну піраміду тих, хто саме залучений в корупції, і це формує величезну внутрішню потребу.

«Чорний ринок формує допоміжні здатності. Поміняти це на сучасну лібералізувати економіку можливо, формуючи концепцію довіри зсередини України. В Україні довіру відсутня. Аж до тих часів, до тих пір поки ми не змінимо судову концепцію в державі, заявляти про війну з бідністю немає сенсу. Бідності ніяк не стане, якщо будуть підприємці, підприємець буде, якщо вони стануть мати права і їх майно стане захищена », – переконаний Длигач.


Крім цього, він упевнений, що фактор бідності навіть не в корупції.

«Ми ведемо боротьбу з корупцією дотацією, в такому випадку це патерналістський спосіб, що заганяє людей в цю ж форму мислення, мій достаток залежить від наступного президента або з парламенту. Ось чому ми, залишаючись в такого роду моделі, втратили 25% ВВП з 90-го року, коли навіть наші сусіди зросли в 3 рази. Має бути відповідальність кожного за власне стан здоров'я і власної сім'ї, за формування своїх дітей », – прокоментував доктор економічних наук.

Про це повідомила прес-служба Українського інституту соціальних досліджень ім. Яременко.

Якщо вірити результатам дослідження, 35% українців відповіли, що їхнє матеріальне становище не змінилося за рік, в 31,2% воно дещо погіршилося, 21,5% повідомили про значне погіршення, в 8,4% воно дещо покращився, а 1,4 % помітили значне поліпшення. Ще 2,5% відзначили, що їм важко відповісти.


                         Коментарі