Головні Новини
Подобається

“Могила виглядає як помпезна квартира”: Як ховають циганських баронів. Похорони, які приголомшують

12/02/2019
“Могила виглядає як помпезна квартира”: Як ховають циганських баронів. Похорони, які приголомшують

Кажуть, що з собою на той світ все багатство не забереш … Але це не у випадку циганських баронів, поховання яких чимось нагадують поховання фараонів і вражають своєю помпезністю.

Незважаючи на те, що цигани є християнами, їх похоронні традиції дуже незвичайні. Вони вважають, що після смерті людина продовжує жити в потойбічному світі. А значить все багатство і розкіш потрібно неодмінно перенести в інший світ.

Для циганських баронів підземна усипальня – традиція. Усипальниця – це приміщення під землею, зверху встановлюється помпезний гранітний або мармуровий пам'ятник. Монумент обов'язково великий, мінімум покійний повинен бути зображений на повний зріст. Буває навіть так, що монумент прикрашає … автомобіль.

В усипальниці циганських баронів розміщують дорогі меблі, побутову техніку, одяг, елітний алкоголь, мобільні телефони, золоті вироби і так далі. Улюблена бритва, тапочки, піжама, улюблена картина – все, що було дороге серцю.

Іноді усипальниця виглядає як справжня підземна квартира з декількох кімнат. Найбільшим шиком вважається могила з гаражем.

Після того, як труну опускають в усипальницю, жінки знімають з себе золоті прикраси і кидають в могилу. Склеп закривають залізобетонними плитами і зверху, для надійності, заливають перекриття бетоном.

Це справжня підземна піраміда зі скарбами. Тому часто можна почути про те, що могилу розкрили і обікрали. Найчастіше злодії обходяться золотом і грошима, але деякі не гребують і побутовою технікою.

Колись розповідь про крадіжку з могили циганського барона Михайла Огли шокував дуже багатьох. Історію розповіли самі злодії. Склеп вони розкрили незабаром після похорону, поки бетон ще остаточно не затвердів. Вони пробили молотом дах поховання і спустилися вниз.

Барон був похований з усіма почестями. Покійний лежав у дорогому костюмі, годиннику «Ролекс», що вартують як хороший автомобіль, і персні з діамантами. У склепі розташований був стіл, накритий і сервірований, дорогі делікатеси, вишукані страви та дорога випивка. Ця спокуса і сприяла затриманню злодіїв. Коли ті забрали годинник, прикраси і гроші, то зважилися покуштувати елітний коньяк. Злодіїв знайшли по "пальчикам" з пляшки.

Окремо варто розповісти про сам процес похорону. Ексклюзивну труну виготовляється з дорогих порід дерева, часто оснащены кондиціонером, бездротовим зв'язком і автономним освітленням. Для барона Флоріана Чіоаба замовили саме такий варіант.

На похорон приїхали гості з 59 країн світу, траурна процесія з суперкарів і лімузинів тягнулася 7 км.Коментарі