Економіка світу
Подобається

Українцям тепер легше буде відправляти гроші за кордон

14/12/2018
Українцям тепер легше буде відправляти гроші за кордон

Національний банк спрощує процедуру переказів валюти за кордон з 7 лютого 2019 року. Про це йдеться на офіційному сайті Нацбанку.

Українці зможуть без обмежень перераховувати кошти зі своїх карткових рахунків за кордон, а максимальний обсяг грошових переказів без відкриття рахунку зросте з 15 тис. грн. до 150 тис. грн.

«Це істотне послаблення. Особливо за картковим переказам, де не буде ніяких обмежень — з української картки гроші зможуть піти куди завгодно в будь-якому обсязі», — зазначив голова правління RwS Bank Владислав Кравець.

Також НБУ планує в 33 рази збільшити максимально допустиму суму для пересилання валюти поштою: з нинішніх €300 до €10 тис. І до тих же €10 тис. збільшить суму, на яку дозволяється вивозити за межі україни банківські метали. Зараз з України можна вивезти не більше 500 г банківських металів.

Ще одне цікаве нововведення — ввозити/вивозити великі партії банківських металів та валютну готівку дозволять не лише банкам, але і юрособам відповідної спеціалізації.Коментарі