Економіка світу
Подобається

“Тепер не по кишені”: Що відбувається з цінами на “євробляхи”

15/11/2018
“Тепер не по кишені”: Що відбувається з цінами на “євробляхи”

До кінця нинішнього року старі автомобілі в Литві значно подорожчали. Про це повідомляє цілий ряд ЗМІ.

Зокрема, зазначається, що в середньому старий автомобіль коштує близько 3800, що на 200 євро більше ніж в середині року. Варто відзначити, що в порівнянні з нинішніми, ціни в минулому році зросли на цілих 15%, або на 500 євро.

Крім того, наголошується, що до осені ціна виросла на 200 євро. Фактично рік тому старий автомобіль коштував близько 3300 євро. За словами експерта Матаса Бузяліса основною причиною підвищення ціни стало те, що імпортери стали привозити дорожчі старі автомобілі.

"Наша статистика показує, що іноземці цікавляться автомобілями в Литві, але ми не можемо пояснити цим зростання цін на автомобілі", -зазначає експерт.

Найбільше за цей час подорожчали 1-5-річні автомобілі з бензиновим двигуном. Вони подорожчали майже на 19% – в середньому такий автомобіль коштує 14 тисяч євро.

Нагадаємо, 8 листопада Верховна Рада України прийняла закон, що стосується розмитнення автомобілів на «евробляхах». Закон передбачає зменшення формули розрахунку акцизу на розмитнення автомобілів.Коментарі