Головні Новини
Подобається

Всеукраїнський страйк і перекриті траси: власники “євроблях” пригрозили паралізувати Україну

08/11/2018
Всеукраїнський страйк і перекриті траси: власники “євроблях” пригрозили паралізувати Україну

Власники автомобілів на "євробляхах" погрожують перекрити траси і влаштувати всеукраїнський страйк.

Про це після прийняття законопроекту 8487, який повинен врегулювати проблему євроавто, прямо з трибуни біля Верховної Ради заявили лідери організації "Авто Євро Сила".

Активісти різко негативно відреагували на прийнятий закон. Варто відзначити, що парламент пішов на зустріч водіям і вніс зміни в проект – пільговий коефіцієнт 0,5 на перші 90 календарних днів. Наступні 90 днів діятиме повний коефіцієнт, але без штрафних санкцій.

При цьому власники автомобілів на іноземній реєстрації заявили, що таким рішенням народні обранці обмежують права українців. Вони вимагають у глави держави Петра Порошенка ветувати закон, а у народних депутатів заново розглянути питання в Раді. Головна претензія активістів "Авто Євро Сили" до прийнятого закону – в ньому є пункт про прив'язку податку до віку автомобіля.

Зараз активісти оголошують мобілізацію на всеукраїнський страйк.

"У нас є 250 депутатів, які прийняли рішення – будете відповідати за нього! Давайте з холодною головою не дамо цим народним депутатам "вмочити" нас в бруд з тим, що ми спровокуємо конфлікт. Це безглуздо, нам потрібно робити їм боляче, а не собі", – заявив один з лідерів мітингувальників.

Як писалось раніше, Верховна Рада підтримала нові правила розмитнення автомобілів з європейської реєстрацією в Україні.

Нагадаємо, що згідно з даними Державної фіскальної служби, в Україну в режимі тимчасового ввезення потрапили близько 2,7 млн автомобілів. Кількість авто, які були ввезені в режимі "транзит" і фактично знаходяться в Україні з порушенням термінів, досягло 110,4 тис., а в режимі "тимчасового ввезення" з порушенням термінів – 207,4 тис.Коментарі