Махінації
Подобається

Про співпрацю з окупантом на нейтральній території

03/07/2018
Про співпрацю з окупантом на нейтральній території

"Антонов" поки не може налагодити серійний випуск літаків без російських комплектуючих і шукає шляхи обходу санкцій через Білорусь.

ДП Антонов і Мінський завод цивільної авіації №407 (МЗГА) ведуть закриті переговори про створення сервісного центру в Мінську, – передають Патріоти України з посиланням на Liga.net.


У Білорусі планується продовжувати льотну придатність, ресурс літаків АН, проводити сервісне обслуговування, ремонт і збірку літаків сімейства Ан-148/158. Згідно з протоколом переговорів між підприємствами (копія якого є в розпорядженні видання), в рамках співпраці розглядається можливість використання російських комплектуючих, в тому числі і санкційних. Відзначається, що імпортозаміщення російських комплектуючих, яке компанія проводить з 2015 року, не допомагає запустити серійне виробництво.

За словами віце-президента ДП Антонов Андрія Чабанова, підприємство вважає за доцільне розвиток спільних державних програм по організації виробництва і коопераційного серійного випуску цивільних літаків Ан-148 / Ан-158 спільно з Мінським заводом цивільної авіації №407 як перехідний етап для виходу з критичної ситуації, в якій опинився Антонов. В ДП Антонов підтвердили факт переговорів, але відмовилася коментувати подробиці проекту, оскільки остаточне рішення щодо його реалізації ще не прийнято.

Раніше російське видання "Коммерсант" повідомляло, що Росія і Україна ведуть закриті переговори щодо продовження льотної придатності літаків Ан-124-100 "Руслан", які використовує російська вантажна авіакомпанія "Волга-Днєпр". Тоді ДП підтвердило, що планує виконати певні роботи для російської авіакомпанії "Волга−Днєпр".

 Коментарі