Технології
Подобається

Експерти зібрали новий рейтинг надійності вживаних автомобілів. Топ-5 найкращих

01/07/2018
Експерти зібрали новий рейтинг надійності вживаних автомобілів. Топ-5 найкращих

Експерти компанії Consumer Reports зібрали новий рейтинг надійності уживаних автомобілів. Він складений за відгуками реальних водіїв, які вже мають досвід володіння тією чи іншою машиною, і оцінили всі її позитивні і негативні боки.

Мова йде виключно про поломки. Інші важливі питання, такі як витрати на паливо, комфортність і престижніст, були на другому плані.

ПОПУЛЯРНЕ: Тарифи на світло в Україні: чому змінюються та що буде далі

1. Toyota Prius

Поки нова модель Hyundai Ioniq Hybrid ще не набрала настільки ж величезної популярності, Toyota Prius залишається найбільш економічним «гібридом» з бензиновим двигуном. Витрата палива Prius становить 4,5 літра на 100 кілометрів, і при цьому машина залишається номером 1 в рейтингу надійності.

2. Lexus CT 200h

Lexus CT 200h – далеко не найпопулярніший автомобіль, але, як найбільш доступний в модельній лінійці, він дуже привабливий завдяки економії палива. Машина спроектована на тій же основі, що і Toyota Prius попереднього покоління, і витрачає всього 5,6 літра бензину на 100 кілометрів.

3. Infiniti Q70

Автомобілі Infiniti складно назвати лідерами продажів, і це незважаючи на досить високу репутацію бренду і позитивні відгуки власників. Автоексперти гідно оцінили точну керованість і відмінну силову установку.

4. Audi Q3

Потужність, керованість і комфортабельність моделі можна вважати еталонними. А ось витрата палива залишає бажати кращого: 10,7 літра на 100 кілометрів. Тим не менш, з точки зору надійності, Audi Q3 – це найкращий кросовер на ринку.

5. Lexus GX

Середньорозмірний кросовер Lexus GX побудований на тій самій базі, що і Toyota 4Runner, але цей автомобіль надає своєму власникові набагато більше комфорту і опцій, очікуваних від машин преміум-класу. При всьому цьому Lexus GX не розгубив свої позашляхові здібності.Коментарі