Головні Новини
Подобається

“Служитимуть навіть люди з інвалідністю”: Нові правила призову для українців

27/06/2018
“Служитимуть навіть люди з інвалідністю”: Нові правила призову для українців

Згідно з новим законопроектом, тепер в армію будуть забирати навіть інвалідів

Раніше військовий з інвалідністю, яку отримав під час служби, незважаючи на бажання, високий рівень кваліфікації, мотивації і бойовий досвід, не міг захищати Україну.

ПОПУЛЯРНЕ: Які товари та продукти заборонено ввозити в Україну

Тепер ситуація кардинально змінилася. Відповідно до законопроекту, вже вступив в силу, військовослужбовці, яких спеціальна медкомісія визнала непридатними до військової служби за станом здоров'я, зможуть служити в ЗСУ.

«Якщо людина втратила, припустимо, кінцівку внаслідок поранення, питання: така людина може працювати у військовому комісаріаті або в штабі, або обслуговувати радар військовий або працювати з радіозв'язком? Безумовно, може! », – розповів народний депутат України Олег Винник.

Однак, якщо у військового психологічні, розумові або сенсорні розлади, його в Збройні Сили не візьмуть.
Крім того, військові можуть звільнитися або укласти новий контракт, якщо їх службу примусово продовжили в особливий період після закінчення термінів попереднього договору. Тобто, військовослужбовці, які уклали контракт «до закінчення особливого періоду» в першій половині 2016- го і раніше можуть розірвати контракт і залишити армію або укласти новий договір.


                         Коментарі