Махінації
Подобається

“Шахрайство під гіпнозом”: Українців попередили про нову схему

05/06/2018
“Шахрайство під гіпнозом”: Українців попередили про нову схему

У мережі розповіли про іноземних аферистів 

Українців попередили про шахраїв, які наживаються на пенсіонерах під приводом продажу дорогого посуду. 

Про це розповіла український фотограф Наталія Шумова на своїй сторінці в Facebook. 

Популярне: Vodafone запропонував українцям нові тарифи

В результаті дій зловмисників постраждала мати Шумової. Жінка гуляла разом з собакою дорогої породи. Біля неї зупинився іноземець солідного виду на іномарці і запропонував купити набір посуду Zepter і пилосос, які він не може вивезти, оскільки поспішає в аеропорт. 

"Іноземець сказав, що у неї дорога собачка, от він і звернувся до неї, вирішив, що вона заможна дама. Потім показав їй свій чеський паспорт, щоб вона переконалася, що він не бреше. І цінник на коробці з посудом з сумою 1600 євро. І сказав, що віддасть за меншу суму, так як йому не вигідно платити мито за товар. Мама сказала, що гроші не з собою і він запропонував піти за ними додому", – написала Шумова. 

Вона вважає, що мати "була під гіпнозом", оскільки та повірила і дійсно призвела незнайомця до себе додому, де віддала всі наявні готівкові кошти, – $200 (близько 5,2 тисячі грн) і 500 гривень. 

Пізніше стало відомо, що посуд, – китайська підробка. 

"Попередьте своїх рідних. Адже працюють профі, у яких все схоплено, і вони вибирають жертви літніх наївних жінок, які не здатні себе захистити", – зазначила Шумова. 

Інцидент прокоментували в мережі: "Два місяці тому до мене підійшов такий же аферист. Але я змогла позбавитися від нього". 

"Чотири роки тому дідуся мого так нагріли на 5000 грн, купив два набору незрозумілою посуду, хотів зробити нам подарунок,посуд поржавів після першого миття. А говорив дідові той "іноземець" все ідентично! Жесть". 

"Така ж ситуація була зі мною років 7 тому в Москві. У підсумку посуд Zepter я купила за 150 доларів (все, що у мене було з собою) у "угорця". Всі ці роки коробка коштує незайманою,тому що коли почала купувати справжню посуд Zepter, то зрозуміла – тими каструльками краще не користуватися".

"Нашу покійну бабусю так на 500$ розвели, пару років тому, це не нова афера". 

"У моєї мами був подібний випадок… Теж привела додому, ще я була маленька і сестра немовля! Коли вони прийшли у будинок, то дістали ножа і сказали що поріжуть дітей, мама віддала всі прикраси, всі гроші, все забрали".Коментарі