Економіка України
Подобається

Скільки податків платять українці? Цифри, які вас здивують

04/06/2018
Скільки податків платять українці? Цифри, які вас здивують

Кожен з нас платить податки. Однак, мало хто цікавиться сумою щомісячних платежів, адже за всі розрахунки відповідає відділ бухгалтерії або інші фахівці. Більшість працівників отримують реальну зарплату, з урахуванням всіх комісій та інших виплат.

Насправді, українці отримують в 1,5-2 рази меншу зарплату, ніж насправді. Податки, військові збори та інші платежі державі відбирають значну частку грошових коштів. Найпростіше розглянути на життєвому прикладі. Припустимо, ваша зарплата офіційно 7300 гривень, проте, на картку зараховується 4800.

Популярне: Данилюк зробив гучну заяву щодо підвищення мінімальної зарплати

22% (1300 грн) від 7300 гривень – це податок, який потрібно заплатити державі. Платіж складається з: зборів до пенсійного фонду, фонд занятности, страхування на підприємстві і т.д. Додайте ще податок на доходи – 1080 гривень і 90 гривень – військовий збір. Ось ми і опустилися з 7300 до 4800 гривень. За підрахунками, з кожної тисячі зароблених гривень, 400 йде на оплату податків державі, це майже 50%.

Крім зароблених грошей, українці продовжують платити податки кожен день. Купуючи продукти, алкоголь, товари в магазинах електроніки, нараховуються додаткові податки до вартості товару. Якщо мова йде про покупку алкогольних напоїв, додатково нараховується акциз.


                         Коментарі