Економіка України
Подобається

Українські водії ризикують залишитись без автомобіля. Дізнайтеся чому

16/05/2018
Українські водії ризикують залишитись без автомобіля. Дізнайтеся чому

Українці, які їздять на нерозмитнених автомобілях, все частіше потрапляють в поле зору криміналу.

Днями в Пущі Водиці був знайдений “литовець” Audi A4, якого три тижні тому в Броварах відібрали у господаря в ході збройного нападу.

Чоловік приїхав на СТО, до нього підбігли троє, приставили до голови пістолет, наказали відійти, після чого зникли на автомобілі. Завдяки “сарафанному радіо” машину знайшли. Виявилося, що вона вже продана іншій людині і на ній висять польські номера.

Заволодівши дизельним Audi A4 2003 року випуску, зловмисники оформили на нього підроблені польські документи і продали за 4500 доларів. При цьому, машину продають не через якийсь підпільний автомайданчик, а на Центральному авторинку в Чапаївці.

Популярне: Гройсман розповів, які зміни чекають на вчительську зарплату

“Зараз ведеться розслідування, тому ми поки не можемо сказати нічого з приводу законності знаходження цього транспортного засобу в Україні”, – говорять активісти.

Цікаво, що в підсумку активісти домоглися, щоб автомобіль віддали першому власнику на “відповідальне зберігання”, тоді як поліцейські наполягали, щоб поставити її на штрафмайданчик як речовий доказ.

У співтоваристві власників авто на Єврономер кажуть, що злочинці регулярно вибирають мішенями нерозмитнені автомобілі, хоча за допомогою розбою “залізом” заволоділи вперше.

“Подібні випадки бувають, їх багато, але не в такій жорсткій формі. У вигляді розбою – це перший. Наприклад, продають автомобіль, маючи другий комплект ключів. Потім приїжджають вночі, забирають машину, роблять відновлення документів і знову виставляють авто на продаж. Схем дуже багато “, – говорить один з активістів спільноти власників авто на єврономерах.

Нагадаємо, з’явилися нові подробиці про законопроект, згідно з яким буде проводиться легалізація авто на іноземній реєстрації в Україні. Так, глава комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна заявила, що в першу чергу повинно бути узгоджене питання про захист вітчизняного ринку.
 Коментарі