Махінації
Подобається

“Незрозуміле списування коштів з рахунку і…”: Українці звинувачують відомого оператора в шахрайстві

10/05/2018
“Незрозуміле списування коштів з рахунку і…”: Українці звинувачують відомого оператора в шахрайстві

Абоненти повідомляли і про незрозуміле списування грошей з рахунків, і хамство операторів call-центру, і погану роботу інтернету, незважаючи на наявність 4g. Нещодавно до цього списку додався і примусовий різкий перевід абонентів на високі тарифи з повною ліквідацією доступних планів.

Ймовірно, в такій ситуації почастішали звернення в call-центр, і тут Vodafone пішов на несподіваний хід, яким буквально приголомшив своїх абонентів. У Vodafone придумали, як ще можна здерти гроші зі своїх клієнтів. Розмова з оператором стане платною.

Популярне: Кабінет міністрів затвердив список держпідприємств, які готують для продажу

Як повідомлялося раніше, компанія Vodafone Ukraine (МТС) нахабно розводить своїх клієнтів, ще й намагається виставити їх ідіотами. Форуми в інтернеті просто кишать відповідними повідомленнями.

Абоненти повідомляють, що оператор сам підключає платні послуги і знімає за них гроші. А довести це виявляється практично не реально. Кількість повідомлень від ошуканих клієнтів у мережі зростає в геометричній прогресії.

Найчастіше клієнтам Vodafone без їх відома підключають такі послуги як, Vodafone Market, АМА (бонусний рахунок), Vodafone Books, mobyflirt.net (сайт розваг).

Нагадаємо, що оператор мобільного зв’язку Vodafone розіслав своїм абонентам повідомлення про перехід на більш дорогі тарифи з повною ліквідацією доступних. Несподіваний перехід на більш дорогі тарифи став справжнім шоком для багатьох клієнтів цього стільникового зв’язку.Коментарі