Економіка України
Подобається

“Ми зібрали більше грошей, ніж планували”: в Україні анонсували підвищення пенсій

15/04/2018
“Ми зібрали більше грошей, ніж планували”: в Україні анонсували підвищення пенсій

Кабінет Міністрів може підвищити пенсії до кінця 2018 року.

Про це розповів віце-прем'єр-міністр Павло Розенко в інтерв'ю Укрінформу, передає прес-служба уряду.

За словами міністра, якщо існуюча позитивна тенденція збільшення надходжень до Пенсійного фонду збережеться, то уряд запропонує підвищення пенсій.

«У першому кварталі ми зібрали в Пенсійний фонд майже на 2 млрд більше, ніж планували. Тобто, у нас є всі можливості для появи додаткового ресурсу, і, якщо така тенденція збережеться, ми вийдемо з новими ініціативами щодо підвищення пенсій в 2018 році », – сказав віце-прем'єр.

Крім того, він зазначив, що зараз Міністерство соціальної політики розробляє механізм підвищення пенсій громадянам, які мають великий стаж, проте в період роботи мали маленькі зарплати.

«Людям, які все життя відпрацювали, мають колосальний страховий стаж – 35, 40, 45 років – додатково потрібно розробити стимули для підвищення пенсії. Зараз міністерство цим займається, і ми чекаємо пропозиції, як це можна буде врегулювати », – сказав Розенко.

Нагадаємо, що 3 жовтня Верховна Рада України прийняла пенсійну реформу з осучасненням пенсій з жовтня і підвищенням мінімального стажу до 35 років з 2018 року.

Популярне:“Лише 10 %”: кількість субсидіантів зменшуватимуть

Згодом Кабмін переглянув розмір пенсії після реформи. Так, мінімальний розмір пенсії в Україні зросте до тисячі чотиреста п'ятьдесят-два грн, а не до 1 373 грн, як планувалося раніше.Коментарі