Економіка України
Подобається

“Таких людей до трьох мільйонів”: Кому з українців підвищать пенсію уже найближчим часом

13/02/2018
“Таких людей до трьох мільйонів”: Кому з українців підвищать пенсію уже найближчим часом

Законопроект направили на вивчення у всі силові відомства

Міністр соцполітики Андрій Рева заявив, що законопроект про підвищення пенсій військовим пенсіонерам вже розроблений і сьогодні його направили на вивчення у всі силові відомства. Після він буде винесений на розгляд Верховної Ради.

Відзначається, що в ньому передбачається підвищення виплат не тільки військовим, але і ще пенсіонерам десяти інших силових відомств.

На запитання, коли чекати наступного підвищення пенсій усім іншим, Рева нагадав, що з наступного року в Україні підвищення пенсій буде проходити автоматично за єдиною формулою. Підвищення складе 50% від зростання середньої зарплати, плюс 50% від збільшення рівня інфляції. При такому підході у наступному році збільшення пенсій складе близько 20%.

Популярне:“Сумна статистика”: дізнайтеся як купити якісний автомобіль

За словами Реви, протягом 2018 року Мінсоцполітики розробить механізм серйозного підвищення пенсії жінкам, які відпрацювали не менше 30 років, і чоловікам зі стажем понад 35 років, і отримували маленькі зарплати. І з 2019 року вони будуть отримувати підвищені пенсії. Міністр оцінив, що таких людей до трьох мільйонів.Коментарі