Технології
Подобається

Уже з 15 лютого! Один з найбільших мобільних операторів в Україні вирішив різко підняти ціни

12/02/2018
Уже з 15 лютого! Один з найбільших мобільних операторів в Україні вирішив різко підняти ціни

Мобільний оператор Lifecell з 15 лютого підвищує тарифи на свої послуги.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

За даними оператора, дію тарифів 3G + Свобода S, M, L на цьому тижні буде припинена, їх абоненти будуть переведені на більш дорогі тарифні плани: Абсолютна Свобода S, 3G + Свобода і Абсолютна Свобода L. Зазначені тарифи надають абонентам більший обсяг послуг, проте їх вартість на 25 грн вища.

Абоненти, які зараз обслуговуються за тарифами пакету послуг S (750 хвилин на всі номери по Україні і 2 ГБ інтернету за 60 грн) будуть переведені на новий тариф Абсолютна Свобода S (7 Гб інтернету і відеотрафіка і 750 хв. На всі номери за 85 грн ).

Користувачів пакета послуг M (5 Гб інтернету і 750 хв на всі номери за 100 грн) будуть обслуговуватися на нових умовах тарифу 3G + Свобода (10 Гб інтернету і 750 хв на всі номери за 125 грн).

Абоненти тарифу 3G + Свобода L (10 Гб інтернету і 750 хв на всі номери за 175 грн) отримають тариф Абсолютна Свобода L (10 Гб інтернету і 10 Гб відеотрафіка за 200 грн).

Популярне:“Неприйнятні умови для окремої категорії громадян”: нове вирішення проблеми євроблях

В жовтні минулого року мобільний оператор Vodafone Україна вирішив збільшити ціни на свої тарифи Light + і Red XS.

Раніше оператор "Київстар" перевів частину своїх абонентів на нові тарифи з більш високою, майже в два рази, вартістю послуг.Коментарі