Технології
Подобається

“Перш ніж він почне охолоджувати…”: дізнайтеся чим небезпечний кондиціонер і як від нього вберегтися

10/02/2018
“Перш ніж він почне охолоджувати…”: дізнайтеся чим небезпечний кондиціонер і як від нього вберегтися

Вони стали дуже небезпечними

У салоні автомобіля, припаркованого в тіні протягом дня з закритими вікнами може міститися 400-800 мг бензолу. Якщо ви припарковані на сонці при температурі вище 16 градусів, рівень бензолу досягає до 2000-4000 мг, що в 40 разів вище допустимого рівня. 

Люди, які сідають в машину з закритими вікнами, вдихають надмірну кількість бензолу. 

Бензол – це токсин, який вражає нирки, кістки і печінку. Гірше того, організму дуже важко видалити цю токсичну речовину. В інструкції з експлуатації автомобілів сказано, що перед включенням кондиціонера слід відкрити вікна на 2 хвилини, але не сказано для чого, а тільки даний натяк на кращу продуктивність автомобіля. 

А ось медичні причини: 

Згідно з дослідженнями, перш ніж кондиціонер почне охолоджувати повітря, він викидає все нагріте в пластиці, перед відправкою гарячого повітря, що містить бензол – токсин, який викликає рак (потрібен час, щоб помітити запах нагрітого в машині пластика). Тому важливо упевнитися в цьому і залишати вікна відкритими на кілька хвилин. 

Популярне: Відчайдушний крок: iPhone стануть доступні будь-кому, але є нюанс

Не вмикайте кондиціонер відразу ж після того, як завели автомобіль! Перш за все, необхідно відкрити вікна на декілька хвилин, а потім включити кондиціонер. Потримайте вікна відкритими ще кілька додаткових хвилин після того, як завели автомобіль. Багато зі знайдених в бензині незв'язаних вуглеводнів – (особливо ароматичних, начебто бензолу), а також різні добавки є канцерогенами.Коментарі